Матвію в обласній дитячій лікарні провели оперативне втручання і наклали гіпс на нозі. Він почувається вже краще. Дитина отримала поранення під час цинічного ворожого удару по супермаркету АТБ у неділю. Хлопчик перебував з дідусем та бабусею, які прикрили його і надали першу допомогу.

МАТВІЙ, постраждалий:
Там витягували пластиковий насос, а потім наклали гіпс і марлею накрили. Страшно, але не боляче...Була гарна погода і ми вирішили поїхати з бабусею і дідусем на річку. Заїхали в АТБ купити води і морозиво. Коли вийшли - стався вибух і ще один. Бабуся накрила собою, а далі не пам’ятаю. Дідусь поставив турнікет на ногу. Потім відвезли в лікарню.

Батьки Матвія вдячні керівництву дитячої лікарні і всім медикам, які надавали оперативну допомогу хлопчику і всім дітям, які цього потребували.

НАТАЛІЯ СЕРГІЙЧИК, медичний директор обласної дитячої лікарні:
До відділення екстреної медичної допомоги звернулося 4 пацієнтів внаслідок мінно-вибухових травм, одна дитина госпіталізована, оперативне втручання проведене. Зараз в ортопедо-травматологічному відділенні, стан середньої важкості. Троє пацієнтів отримали акубаротравми, допомога абмулаторна і відпущені додому.
Ворожа атака на Чернігів у неділю забрала життя двох людей- 10-річної дівчинки і 23-річної жінки. 25 містян отримали поранення. 12 – у лікарнях і четверо з них – перебувають у важкому стані.
Автори: журналіст Юрій Михуля, оператор Петро Ярмоленко
"Час Чернігівський" писав про таке:







