Загинув на шляху додому: 20-річний сіверянин Сергій Доманцевич так і не дійшов до матері та сестер…

Лип 28, 17:13

2315

Загинув на шляху додому: 20-річний сіверянин Сергій Доманцевич так і не дійшов до матері та сестер…

Сергій Доманцевич із сестрою Альоною

20-річний Сергій Доманцевич загинув 9 березня поблизу села Анисів в околицях Чернігова. Вибираючись з заблокованого міста - студент намагався виїхати у безпечну частину України. Але… не судилося.

Агенція «Або» створила публічну платформу «Меморіал: вбиті росією» для збереження пам’яті про загиблих українців. Саме про тих, хто став безвинними жертвами війни - і публікуються розповіді. Меморіал збирає історії цивільних, які загинули внаслідок війни з рф. Дані надають родичі та друзі загиблих, заповнюючи форму.

Сергій Доманцевич був родом із найпівнічнішому районного центру України. Новгород-Сіверського. Він навчався в обласному центрі. Навесні в місті стало вкрай небезпечно, тож він вирішив виїжджати. Волонтери мали допомогти йому та ще трьом товаришами дістатись переправи на інший берег Десни.

«Ми їдемо»

«Ми зараз біля моста»

«Ми ідемо пішки».

Хлопець звітував мамі по телефону про свій шлях. Раптом дзвінки перестали надходити. І він перестав брати слухавку. Сергія вбили окупанти, які обстріляли людей, котрі намагались евакуюватись. Разом із ним загинули ще троє людей.

Елі Мовчан пише:

- Перші на заклання...Заповзає до нас смерть… Доманцевич Сергій, був розстріляний на шляху з обласного міста додому. Він хотів швидше дістатися до мами та сестричок, але не думав про те, що кляті орки вирішили інше. Не військовий, без зброї… 20 років, добра та скромна дитина. росія забирає людські життя. Не пробачимо ми, Бог нам дозволить. Боже! як я хочу перемоги над цим збордом !

Сестра Сергія Альона Колієнко каже, що про смерть брата їй повідомили з Менської тероборони. «Тіло привезли наступного дня», – пригадує вона. 

Сергій навчався в НУ «Чернігівська політехніка», здобував освіту агронома. Захоплювався відеозйомками та любив подорожувати рідним краєм з наметом.

«Активний, життєрадісний, світлий юнак, який ще тільки починав життя, вдихав кожну його мить на повні груди. Тішив близьких та друзів. Мріяв, любив… Світла пам’ять…», – каже викладачка «Чернігівської політехніки» Олена Тризна.

У Сергія залишилися мама, тато та дві сестри.

Чернігівський лікар загинув від ворожого снаряду: його розшукували більше трьох місяців

Схожі новини

Версія з вибухом танку Т-72 на Зябрівці - підтверджується. Є постраждалий

Сер 15, 06:07

Вiдео

У новому РАЦСі: у Ніжині народилася ще одна родина захисників

Сер 14, 21:54

Вiдео

У Тупичеві готуються запустити швейне виробництво

Сер 14, 20:34

Фото

ФК «Чернігів» у сезоні 2022/2023 виступатиме у Першій лізі

Сер 14, 17:59

Фото

У Мені на благодійному ярмарку зібрали 20 тисяч гривень для ЗСУ

Сер 14, 14:40

Від цього літа чернігівську вівсянку можна буде скуштувати у Польщі та Молдові

Сер 14, 11:20

У Чернігівські політехніці розповіли, коли і як почнеться новий навчальний рік для студентів

Сер 14, 10:24

ТОП-переглядів