В одному з мікрорайонів Чернігова чоловік зґвалтував 15-річну дівчину - сяде надовго

14 КВІТНЯ 2026, 16:12

10986

В одному з мікрорайонів Чернігова чоловік зґвалтував 15-річну дівчину - сяде надовго

В одному з мікрорайонів Чернігова чоловік зґвалтував 15-річну дівчину - сяде надовго

Пресреліз

Суд виніс вирок чоловіку, який у червні 2024 року в Чернігові в одному з мікрорайонів міста зґвалтував 15-річну дівчину. Його засуджено до 12 років позбавлення волі.

Нагадаємо, в червні 2024 року до поліції звернулась мешканка Чернігова і повідомила, що невідомий чоловік зґвалтував її 15-річну дочку. За викликом відразу були направлені всі найближчі екіпажі патрульної поліції, прибули слідчо-оперативна група та оперативники кримінальної поліції.

Поліцейські провели огляд місця події та вилучили низку речових доказів.

В подальшому, провівши комплекс оперативно-розшукових заходів, співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління у взаємодії з оперативниками карного розшуку обласної поліції встановили особу підозрюваного та затримали його. Ним виявився 34-річний раніше судимий мешканець іншого регіону України, який останнім часом проживав у Чернігові.

За результатами досудового розслідування слідчі поліції оголосили ґвалтівнику підозру та за процесуального керівництва Чернігівської окружної прокуратури обвинувальний акт було скеровано до суду.

Наразі вироком Деснянського районного суду міста Чернігова зловмисника визнано винним у зґвалтуванні неповнолітньої (частина 3 статті 152 Кримінального кодексу України) та призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 12 років.

Джерело: поліція Чернігівщини, персреліз

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Загроза з Білорусі: що відомо, і що кажуть на Чернігівщині?

04 ТРАВНЯ 2026, 21:34

На Чернігівщині колись був хутір Марієнталь: звідки назва?

04 ТРАВНЯ 2026, 19:10

Вiдео

Сесія міськради: земельні питання, новий Генплан, колишній мер у кулуарах

04 ТРАВНЯ 2026, 18:07

Жінка з прикордоння Чернігівщини збирає гриби круглий рік

04 ТРАВНЯ 2026, 17:05

Суддя пішла у відставку після 33 років роботи

04 ТРАВНЯ 2026, 15:47

У Чернігівському районі знайшли реактивний дрон: у чому загроза

04 ТРАВНЯ 2026, 14:24

Менш пекуча: на Чернігівщині росте рідкісна кропива

04 ТРАВНЯ 2026, 13:50

ТОП-переглядів