Чернігівський лікар загинув від ворожого снаряду: його розшукували більше трьох місяців

30 ЧЕРВНЯ 2022, 18:18

2322

Лікар чернігівського центру сучасної онкології Євгеній Луценко 3 місяці вважався безвісти зниклим. Зв’язок з ним перервався 13 березня, коли він поїхав маршруткою з Чернігова зустрітися з родиною.

Рідні та колеги Євгенія до останнього сподівалися, що він знайдеться серед живих. Лише нещодавно слідству вдалося ідентифікувати тіло загиблого лікаря.

"Він попав в один із маршрутів, який попав під обстріл ворожої артилерії. Ми з’ясовували, де він був, знайшли людей, які їхали в тому транспорті. Частина вижила вони лікувалися, вони не могли пригадати. Женя їхав в задній частині транспорту, і ті люди, які були ззаду, куди потрапив снаряд, вони загинули. Ми сподівалися що є шанс, але ідентифікація потрапила крапку він загинув як герой", - розповів Олександр Заїка, в.о. генерального директора чернігівського центру сучасної онкології.

Євгеній Луценко працював в центрі сучасної онкології з 2018 року. Був молодим і перспективним онкоторакальним хірургом.

Брав участь у складних операціях. Під час облоги Чернігова він залишився і допомагав важкохворим пацієнтам 

"Були з ним разом починаючи з 24 лютого, обидва залишилися тут. Я займався терапевтичним  профілем, він хірургічним. Залишалися пацієнти, які потребували догляду. Нажаль 13 числа він скористався можливістю побачити рідних, я його розумію. Нажаль, сталася трагедія, яка його забрала. Я його відмовляв, кажучи, що тут більш менш безпечно - є наші військові, гуманітарну допомогу надавати стали, родина була більш менш у безпеці", - розповідає Станіслав Щербак, променевий терапевт.

Загибель талановитого  хірурга – важка втрата не тільки для його родини, а й для медицини Чернігівщини. Багато пацієнтів досі звертаються до закладу і запитують Євгенія Олександровича Луценка.

Колеги відзначають високий рівень його професіоналізму і прагнення вдосконалюватися.

"Для нашого закладу це велика втрата, для нашого відділення. Торакальних хірургів у нас 2, є інтерн, був лікар, але звільнився. Взагалі в області таких лікарів небагато, а хворих з новоутворенням грудної клітини багато, надати допомогу зараз не вистачає рук. Багато пацієнтів у відділеннях, приходить на прийом. Для закладу нестача одного лікаря велика втрата навіть для області теж нестача хірурга торакального - це втрата", - каже Андрій Полетавкін,завідуючий онкоторакальним відділенням.

В центрі сучасної онкології пам’ятатимуть про свого колегу і друга. А його ім’я назавжди увійде в історію цього медичного закладу.

Читати також: Кого із чернігівських медиків нагородили відзнаками і як це відбувалось

Схожі новини

На Чернігівщині підірвалось авто: на міну наїхало заднє колесо позашляховика

20 КВІТНЯ 2024, 18:00

Фото

На Чернігівщині росіяни із "градів" обстріляли житлову забудову

20 КВІТНЯ 2024, 17:04

Вiдео

Як зберігають військову історію у Чернігові?

20 КВІТНЯ 2024, 16:52

Фото

"Вона так пишалась бути поліцейською": на Чернігівщині поховали дівчину, яка загинула від ракетного удару

20 КВІТНЯ 2024, 15:19

Керівник "УКРПОШТИ" подивився як працюють пересувні  поштові відділення на Чернігівщині

20 КВІТНЯ 2024, 13:42

Трагедія на копанці на Чернігівщині, де втопилась дитина: що кажуть односельці

20 КВІТНЯ 2024, 12:32

Вiдео

Розмінування і відновлення лісів Чернігівщини: роботи на багато років, а то й десятиліть

20 КВІТНЯ 2024, 11:01

ТОП-переглядів