За кордон за $6000: чернігівська поліція затримала угруповання, яке переправляло ухилянтів

16 ЧЕРВНЯ 2025, 16:17

1848

Чепурний Арсен

За кордон за $6000: чернігівська поліція затримала угруповання, яке переправляло ухилянтів

За кордон за $6000: чернігівська поліція затримала угруповання, яке переправляло ухилянтів

Поліцейські затримали учасників злочинної групи, які за 6000 доларів нелегально переправляли військовозобовʼязаних чоловіків за межі України. Фігурантам, причетним до організації незаконного перетину кордону, повідомили про підозру. 

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернігівської області.

Злочинну діяльність групи викрили оперативники відділу міграційної поліції чернігівського регіону спільно зі слідчими обласної поліції та співробітниками 105-го прикордонного загону ім. Володимира Великого за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури.

Встановлено, що організатор «схеми» - 40-річний мешканець Полтавської області – підшукував бажаючих незаконно перетнути кордон серед чоловіків призовного віку в мережі Інтернет. До протиправної діяльності він залучив ще двох осіб. Зловмисники доставляли замовників до державного кордону в Чернігівській області та надавали їм інструкції щодо подальших дій. За свої «послуги» зловмисники вимагали 6000 доларів.

У результаті спецоперації поліцейські затримали двох нелегальних мігрантів на прикордонні Чернігівщини. На них складено адміністративні протоколи за ст. 202 (порушення прикордонного режиму, режиму в пунктах пропуску через державний кордон України) та 204-1 (незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України) Кодексу України про Адміністративні правопорушення.

Причетним до організації схеми незаконного переправлення слідчий слідчого управління повідомив про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України). Санкція статті передбачає до дев’яти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Під час обшуків за адресами проживання фігурантів та в автомобілях, які використовувалися для перевезення «клієнтів» поліцейські виявили та вилучили низку речових доказів протиправної діяльності.

Підозрюваним суд обрав запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави.

"Час Чернігівський" писав про таке: На Чернігівщині працівник ТЦК обміняв відстрочку на меблі

Схожі новини

«Як навчитись жити без тебе?»: на Сумщині поліг багатодітний батько й учасник АТО

07 ЛИПНЯ 2025, 17:26

Ворог платить – наші подвоюють: на Чернігівщині запустили проєкт протидії російським спецслужбам

07 ЛИПНЯ 2025, 16:33

У Чернігові понад два десятки вулиць залишилися зі старими назвами

07 ЛИПНЯ 2025, 15:25

Волонтер з Чернігова пояснив, чому у місті не працюють інструменти громадської участі та закликав до радикальних змін

07 ЛИПНЯ 2025, 14:04

Фото

Фіктивні вчителі: викрито схему ухилення від мобілізації на Чернігівщині

07 ЛИПНЯ 2025, 14:02

На Торецькому напрямку загинув 38-річний поліцейський з Чернігівщини

07 ЛИПНЯ 2025, 13:08

Вiдео

У Чернігові ветеранам війни вручили сертифікати на житло

07 ЛИПНЯ 2025, 12:32

ТОП-переглядів