Хто платить і що рекламує на білбордах у Чернігові

02 ВЕРЕСНЯ 2022, 22:11

2425

Хто платить і що рекламує на білбордах у Чернігові

Чернігів, червень 2022 року

Товари, акції та звісно політика. Такими були більшість реклами на білбордах у Чернігова до повномасштабного вторгнення росії.

Після початку бойових дій у лютому було кілька спроб розміщувати патріотичну рекламу. Приміром, товариство «Gold Future», найбільший оператор реклами, розмістило такі сітілайти у перших числах березня.

«Кожен робить що може для України. Переможемо ворога», - написав Владислав Кухар у Фейсбуці

Була і така реклама на екранах у центрі. Тут готель «Україна» ще цілий і не ушкоджений.

Патріотичну рекламу замовляли і чернігівці. Приміром Олександр Тарнавський особисто підтримував таким чином побратимів, які воювали.

«Три мої брати. Всі троє чернігівці. Біцуха загинув захищаючи Маріуполь. Буйвол залишив там свою ногу. Карапуз досі б’ється на Азовсталі. Чернігівці мають знати своїх героїчних земляків. Почав з білбордів та сіті-лайтів, далі будуть мурали та вулиці в їх честь. Пам’ять про загиблих та поширення слави живих на нас. Тому не обмежуйтесь сторізами в інстаграмі», - написав Тарнавський.

Час Чернігівський провів опитування серед підписників. Більшість із майже тисячі опитаних вважає, що соціальна реклама під час війни має підтримувати Збройні сили України, медиків, рятувальників.  Рекламу чиновників та політиків люди бачити не хочуть взагалі.

Graphical user interface, applicationDescription automatically generated

Втім попри війну на небажання людей бачити рекламу чиновників та політиків, Чернігівська міська рада вже двічі запускала рекламу діючого мера Владислава Атрошенка.

Перша стосувалась підтримки українських міст, які потерпали від російських обстрілів. Втім мер не стримався і нагадав чернігівцям про себе.

A picture containing text, sky, outdoor, signDescription automatically generated

До Дня Незалежності замовлено вже повноцінну рекламну кампанію. Ми нарахували не менше 50 отаких бордів.

A picture containing text, tree, outdoor, signDescription automatically generated