Юлія Свириденко: Міжнародна фінансова корпорація інвестує $30 млн в Україну

Вер 27, 12:33

875

Юлія Свириденко: Міжнародна фінансова корпорація інвестує $30 млн в Україну

Юлія Свириденко

Попри війну та економічний спад - Світовий банк не полишив інтересу до України та її регіонів.

Міжнародна фінансова корпорація (IFC - International Finance Corporation), що входить до структури Світового банку, виділила $30 млн для інвестицій в Україну та Молдову. Це перша їхня інвестиція в нашу державу від початку повномасштабної війни, повідомила новину перша віце-прем‘єрка та міністерка економіки, чернігівка Юлія Свириденко.

«Хочу привітати керівництво американсько-української компанії Horizon Capital в особі виконавчого директора Олени Кошарної. Саме через їхній цільовий фонд, загальним об’ємом в $250 млн, будуть заходити інвестиції», - говорить Свириденко.

Інвестфонд зосереджується на підприємствах сектору інформаційних технологій (ІТ), електронної  комерції, інноваційних споживчих товарів і фінтех секторі.

Це має стати позитивним сигналом і для інших потенційних інвесторів: в українську економіку можна і треба починати вкладати гроші вже зараз, зауважують в Мінекономіки.

«Очікую, що згодом до IFC доєднаються й інші потенційні інвестори, зокрема Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), Німецька корпорація з інвестицій та розвитку (DEG), Швейцарський інвестиційний фонд для ринків, що розвиваються (SIFEM), Голландська фінансова компанія для країн, що розвиваються (FMO), Western NIS Enterprise Fund, Фонд Рокфеллера та інші», - резюмувала Свириденко.

Зауважимо, що чимало зі згаданих світових фінансових інституцій мали в минулому, або й навіть зараз великі проєкти на Чернігівщині. Наприклад, ЄБРР надавала комплексну допомогу у вигляді грантів для розвитку малого і середнього бізнесу, для проєктів у галузі децентралізації тощо. Світовий банк і досі є партнером Чернігівводоканалу.

"Час Чернігівський" повідомляв про те, як відроджується одне із підприємст у Чернігова:  на текстильній фабриці будуть виробляти до 10 тис погонних метрів тканин.

Схожі новини

У Корюківці сім‘я медиків отримала власне житло

Гру 09, 21:57

Вiдео

"Мисливець": як у 54 роки чоловік приїхав з Франції і пішки дістався Чернігова, щоб боронити місто від рашистів

Гру 09, 17:49

У Новгород-Сіверському районі тепер можна отримати документи, які посвідчують особу громадянина України - запрацювала ДМС

Гру 09, 15:15

Скільки дров заготовили і зберігають на складах лісгоспів Чернігівщини?

Гру 09, 13:22

У громаді на Чернігівщині безробітних організували плести сітки для ЗСУ

Гру 09, 12:16

Вiдео

Звернення до президента щодо відсторонення міського голови Чернігова підтримала лише одна фракція міськради

Гру 09, 11:13

Бізнес на Чернігівщині: експорт ще живий, повертають ПДВ, заблоковані податкові накладні

Гру 09, 10:18

ТОП-переглядів