Юлія Свириденко: Міжнародна фінансова корпорація інвестує $30 млн в Україну

27 ВЕРЕСНЯ 2022, 12:33

1308

Юлія Свириденко: Міжнародна фінансова корпорація інвестує $30 млн в Україну

Юлія Свириденко

Попри війну та економічний спад - Світовий банк не полишив інтересу до України та її регіонів.

Міжнародна фінансова корпорація (IFC - International Finance Corporation), що входить до структури Світового банку, виділила $30 млн для інвестицій в Україну та Молдову. Це перша їхня інвестиція в нашу державу від початку повномасштабної війни, повідомила новину перша віце-прем‘єрка та міністерка економіки, чернігівка Юлія Свириденко.

«Хочу привітати керівництво американсько-української компанії Horizon Capital в особі виконавчого директора Олени Кошарної. Саме через їхній цільовий фонд, загальним об’ємом в $250 млн, будуть заходити інвестиції», - говорить Свириденко.

Інвестфонд зосереджується на підприємствах сектору інформаційних технологій (ІТ), електронної  комерції, інноваційних споживчих товарів і фінтех секторі.

Це має стати позитивним сигналом і для інших потенційних інвесторів: в українську економіку можна і треба починати вкладати гроші вже зараз, зауважують в Мінекономіки.

«Очікую, що згодом до IFC доєднаються й інші потенційні інвестори, зокрема Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), Німецька корпорація з інвестицій та розвитку (DEG), Швейцарський інвестиційний фонд для ринків, що розвиваються (SIFEM), Голландська фінансова компанія для країн, що розвиваються (FMO), Western NIS Enterprise Fund, Фонд Рокфеллера та інші», - резюмувала Свириденко.

Зауважимо, що чимало зі згаданих світових фінансових інституцій мали в минулому, або й навіть зараз великі проєкти на Чернігівщині. Наприклад, ЄБРР надавала комплексну допомогу у вигляді грантів для розвитку малого і середнього бізнесу, для проєктів у галузі децентралізації тощо. Світовий банк і досі є партнером Чернігівводоканалу.

"Час Чернігівський" повідомляв про те, як відроджується одне із підприємст у Чернігова:  на текстильній фабриці будуть виробляти до 10 тис погонних метрів тканин.

Схожі новини

Допомога підрозділу, який воює на найгарячішому напрямку

27 ЛЮТОГО 2024, 22:09

Помер після поранення у бою: у громаді на Чернігівщині попрощались із бійцем ЗСУ

27 ЛЮТОГО 2024, 20:34

Інтерв’ю

На Чернігівщині волонтери при храмі роблять грілки для військових … із тирси

27 ЛЮТОГО 2024, 19:33

Вiдео

На Чернігівщині діють центри захисту від домашнього насильства: як це працює?

27 ЛЮТОГО 2024, 18:31

Фото

Культове американське видання The NewYorker зняло документалку про чернігівську тіктокерку

27 ЛЮТОГО 2024, 17:20

Попався вдруге: на хабарі затримали високопосадовця із Чернігова

27 ЛЮТОГО 2024, 16:56

На Чернігівщині значно поменшало вагітних. Чому?

27 ЛЮТОГО 2024, 16:21

ТОП-переглядів