Їх мало, їм важко, але на них чекають: соціальні працівники Чернігова повертаються до роботи

19 КВІТНЯ 2022, 14:58

1642

Соціальні працівники у Чернігові поступово повертаються до роботи. Багато, хто виїхав з міста. Тим, хто є зараз важко, але вони розуміють, що їх допомоги зараз дуже потребують самотні літні люди.

«Половина лежачих, которые не выходят. Стараемся принести продукты, лекарства, убрать. Люди нас ждут. Молодежь уехала. Другой помощи нет. Стараемся приготовить. Тяжело. очереди, транспорт не ходит»,  - пояснює Ірина Шаповалова, соціальна працівниця.

Та невелика кількість соцпрацівників, яка лишалися в Чернігові під час бойових дій, не полишила і допомагала стареньким чим могла.

«Дівчата робили все, що могли. Хтось за власний рахунок готував хліб, коржики. Можливо, не всім допомогли, але робота не зупинялася», - Маргарита Алєксєєва, директорка міського територіального центру соцобслуговування.

Для підопічних центрів соціального обслуговування Чернігова, а таких у місті близько 3 тисяч осіб, обласна військова адміністрація передала допомогу від держави. Продуктові набори тепер надходитимуть регулярно.

«Продуктові набори від держави , ОВА. Голова опікується доставкою. Вони роздаються безкоштовно. Це вперше, але це буде системно, адже є сполучення», - Андрій Шемець, директор департаменту сім'ї, молоді та спорту ОВА

«Значна частина людей залишається вдома. Ця допомога для тих, хто не може вийти. Наші працівники доставлять підопічним, які перебувають на обліку», - Світлана Носок, заступниця директора міського територіального центру соцобслуговування.

Багато самотніх людей нині потребують не тільки продуктів. Їх житло постраждало від обстрілів російськими загарбниками.

«У мене залетів осколок. У кого вікна розбило. Треба зробити житло придатним для життя», -Тамара Полулященко, пенсіонерка.

Схожі новини

Авто зʼʼїхало в кювет, повипадали корита із мʼясом: на Чернігівщині поранили у живіт засновника мисливського господарства

20 ЛЮТОГО 2024, 22:14

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: викладачка англійської мови про те, як змінились учні за час війни, нові технології та мотивацію

20 ЛЮТОГО 2024, 18:20

Як ремонтують розмиту повінню дорогу в прикордонній громаді

20 ЛЮТОГО 2024, 17:07

Земельні махінації на 2,5 млн грн: у Чернігові чиновнику повідомили про підозру

20 ЛЮТОГО 2024, 15:51

Ніколи не їздила потягом і лише раз пила алкоголь: у Батурині місцева жителька відсвяткувала 106 років

20 ЛЮТОГО 2024, 14:52

Фото

Акторка з Чернігова показала свою квартиру, яку зруйнували росіяни

20 ЛЮТОГО 2024, 13:58

Фото

Борзнянські гирьовики стали кращими в Чернігові

20 ЛЮТОГО 2024, 12:51

ТОП-переглядів