Які відомі чернігівці зібрали найбільше коштів  на аукціоні задля допомоги ЗСУ

27 ГРУДНЯ 2022, 17:36

3320

Тетяна Романова, співорганізаторка аукціону

У Чернігові завершено благодійний аукціон в підтримку військових оперативного командування Північ. Організатори розігрували - зустрічі з відомими, талановитими і цікавими чернігівцями – керівниками області, підприємцями, акторами, журналістами, волонтерами. На меті – купівля дронів для оборони Чернігівщини.   

"На сьогодні можемо говорити про те, що біля 350 тисяч гривень вартують ставки під час аукціону. Таку суму отримаємо задля купівлі дронів за резульатами акціону. Люди долучилися до купівлі дронів, які дуже важливі для розвідників для військових і розходний матеріал і це очі для військових, можемо бачити ворога", - каже Тетяна Романова, співорганізаторка аукціону.

Найбільші ставки зробили задля зустрічей з футболістом Андрієм Ярмоленком та віце-прем’єркою Юлією Свириденко. В обох випадках переможці виклали понад 20 тисяч гривень. В деяких лотах боротьба тривала до заключних хвилин.   

"Напевно політики - в нас є яскраві представники, в бізнесі, коли складаєш в одну картину виглядає потужно. Ділимося з іншими про ідею, що в нас є аукціон, а якому беруть участь Свириденко, Онука, Ярмоленко. І всі казали - вони з Чернігівщини?  Для людей це було відкриттям і це було цікаво", - розповідає Ольга Рись, співорганізаторка аукціону.

Відразу три лоти зміг виграти не менш відомий чернігівець – психотерапевт Юрій Трохименко. Каже, зробив це заради допомоги чернігівським оборонцям. На виграних зустрічах є про що поговорити.

"Аукціон класний , бо він людей підначує, а може цього, а може цього  - це крута людина. Для мене - це засіб. А те, що даю гроші на потреби армії - це від душі. Я кожного місяця відкладаю, щоб пожертвувати", - каже Юрій Трохименко, учасник аукціону.

Серед лотів - зустріч з автогонщиком Станіславом Єфименком. Він обіцяє переможцю незабутні та екстремальні перегони ось на такому баггі. Дякує всім людям, які допомагають у таких скрутний час і готує бонус для інших учасників.

"Я щасливий, що можу щось запропонувати, на мене наставили немалі гроші на сьогодні. Наскльки всі в скруті, і життя дороге, і люди мають змогу останні віддають на допомогу ЗСУ. Ч пишаюся цими людьми. І маю бажання і розумію - у людей не вистачає коштів. І цих людей треба заоохочувати, і нам не важко. Я запропонував тим, хто ставили гроші - і я тих людей покатаю", - каже Станіслав Єфименко, учасник аукціону.

Результатами аукціону організатори задоволені. Планують і далі допомагати усіма силами ЗСУ. В якому вигляді - поки думають, але точно буде цікаво.

"Час Чернігівський" записував програму "НАШІ ЛЮДИ" із гостями - відомими волонтерами:

Схожі новини

Як фотоапарат, який вкрали росіяни, допоміг ідентифікувати окупантів

23 ЛЮТОГО 2024, 13:40

У Чернігівській ОВА розповіли як працюють для прозорості тендерів

23 ЛЮТОГО 2024, 12:45

Наталія квасить зеленки в 200-літровій дубовій бочці, що залишилась від батька. Кожен гриб чистить зубною щіткою

23 ЛЮТОГО 2024, 12:34

Чернігівці поширили фейк про військкомат: здебільшого постили чоловіки або ухилянти

23 ЛЮТОГО 2024, 11:36

Плюс троє суддів на Чернігівщині. Де побільшало слуг Феміди?

23 ЛЮТОГО 2024, 11:20

Де і як українцям, які отримали травми через війну, безкоштовно пройти реабілітацію

23 ЛЮТОГО 2024, 10:45

«Північний шлях» буде перевозити людей, розгрібати завали, з «плювачки» латати дороги. Або ні

23 ЛЮТОГО 2024, 10:27

ТОП-переглядів