Як підтримує свого побратима німецький Меммінген?

Мар 21, 17:22

1534

Як підтримує свого побратима німецький Меммінген?

Акція на підтрмку України та Чернігова у Меммінгені

Часто можна почути нарікання, що Чернігів кинутий напризволяще. Бореться самотужки. Але це не так. Так, німецьке місто Меммінген чи не з перших днів повномасштабного вторгнення оголосило - допомагатиме місту-побратиму всім, чим тільки зможе.

Докладні новини з цього приводу регулярно публікує обербургомістр Мемммінгена Манфред Шільдер у фейсбуці.

Перших біженців з Чернігова тут прийняли ще на початку березня.

Манфред Шільдер пише - ті світлини з руйнуваннями, яких завдає Чернігову російська армія - жахливі.

- Картини руйнувань доходять до нас із нашого міста-побратима Чернігова! Численні житлові будинки були вражені ракетами та сильно пошкоджені. Десятки людей загинули або отримали поранення. Оскільки до Чернігова наразі неможливо доїхати, ми намагаємося координувати допомогу тут, у Меммінгені...

Численні жителі Меммінгена відгукнулися на заклик обербургомістра надати біженцям приватне місце проживання, якщо це можливо. Наразі координаційна група перерахувала понад 40 приватних приміщень, які можуть вмістити майже 100 осіб.

- Оскільки розвиток ситуації в Україні неможливо оцінити, я хотів би продовжувати просити вас про приватні приміщення. Якщо у вас є лише одна вільна кімната, в якій ви можете безкоштовно прийняти та доглядати за людьми, які втікають, це буде чудовою допомогою, - звертається до земляків посадовець.

У спортзалі школи Йоганна Бірвірта облаштували екстрене приміщення для розміщення близько 100 осіб.

Також місто готує комунальне житло для сімей та житло в громадах. Багато з біженців – матері з дітьми. Усім прибулим надається медична допомога, їх забезпечують необхідним одягом. А ще шукають перекладачів української та німецької.

За перші дні березня на рахунок пожертвувань на допомогу місту-побратиму Чернігову вже надійшло близько 40 тис. євро пожертв від приватних осіб та компаній. Гроші призначені для чернігівців і будуть надіслані, як тільки це буде можливо, інформує обербургомістр.

Також у Меммінгені обізнані щодо новин з Чернігова.

- Зруйновано мости, дороги та багато будівель, багато людей намагаються сховатися в підвалах, ситуація катастрофічна. Хоча доставка допомоги до Чернігова наразі неможлива, ми все ще організовуємо збір допомоги, яка буде доставлена ​​до Чернігова, як тільки це стане можливим. Ми збираємо дуже конкретні запаси допомоги, які терміново потрібні. Ми хочемо бути готовими до того дня, коли може початися транспорт першої допомоги до Чернігова.

Збір гуманітарної допомоги та коштів тривають майже щодня.

У самому Меммінгені підтримка не обмежується лише грошима та гуманітаркою. Також в місті регулярно влаштовують акції із закликами до росії припинити війну.

Також, 17 березня сюди прибули 3 автобуси із біженцями з України, які їхали транзитом з Мюнхена.

Схожі новини

У Городнянській громаді відновили міст, зірваний росіяними під час відступу

Май 21, 15:16

Росіяни знову обстріляли прикордоння Чернігівщини

Май 21, 13:16

Міська рада Ніжина розмістила білборди із іменами загиблих оборонців міста

Май 21, 12:15

Екологи порахували збитки від пожежі на чернігівському "Епіцентрі"

Май 21, 10:00

В Офісі президента знають, скільки гуманітарної допомоги потрапило в Україну з початку війни

Май 21, 08:06

Чи потрібно у війну ходити в масках?

Май 21, 06:19

Про головне

Мер Чернігова поїхав у Швейцарію

Май 20, 22:25

ТОП-переглядів