Як історія з декларуванням позашляховика у Корюківці стала топтемою в київських медіа

06 ЧЕРВНЯ 2025, 13:35

4012

Василенко Соломія

Як історія з декларуванням позашляховика у Корюківці стала топтемою в київських медіа

Фото ілюстративне

Днями у київських медіа завірусилася новина про те, що колишня чиновниця з Корюківки у декларації вказала занадто дешевий позашляховик.

Зокрема, «Главком» написав, що колишня начальниця відділу інфраструктури, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, екології Корюківської районної державної адміністрації Чернігівської області Валентина Сидоренко начебто виклала 20 тис грн за Ford Edge, 2017 року випуску.

На ринку ціна такого кросовера сягає від 530 тис грн до 1,18 млн грн. Цю ж модель у стані «не на ходу» можна відшукати хіба що за 166 тис грн. 

«Час Чернігівський» звʼязався з пані Валентиною. Виявилося, що вона в курсі новин. І в її декларації дійсно вказаний Ford Edge за такою вартістю. Але є одне але. 

«Насправді, це авто на мене переоформив чоловік. Може ж він так вчинити чи ні? Чи коштує воно 20 тис? Ні, звісно. Ми вказали цю суму при переоформленні, бо нам так сказали у МРЕВ, що не може бути порожньої клітинки без цифр. Насправді ж, якщо подивитися у декларації за попередні роки, то там вказана і повна вартість машини».

Наша співрозмовниця зазначила: авто купляли не нове.

Так, на сайті НАЗК у декларації Валентини Сидоренко за 2023-й рік вказано, що тоді авто перебувало у власності Олександра Сидоренка. Його вартість - 230 тис грн. У декларації також зазначено, що дохід від занять підприємницькою діяльністю в Олександра Сидоренка у 2023-му становив близько 1,8 млн грн. 

Придбали машину у 2020-му. Сама ж Валентина Сидоренко уже рік як на пенсії.

Як історія з декларуванням позашляховика у Корюківці стала топтемою в київських медіа

Авторка: Євгенія Замковська

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Півдоби без електрики і більше: графіки відключення по Чернігівщині на 10 грудня

09 ГРУДНЯ 2025, 23:37

Завдяки газеті знайшов армійського товариша: служили 60 років тому

09 ГРУДНЯ 2025, 20:22

Після обстрілу підприємства: місцевий виробник відкрив у Ніжині ресторан

09 ГРУДНЯ 2025, 18:16

Кабмін готує рішення, щоб переспрямувати більше електроенергії населенню

09 ГРУДНЯ 2025, 17:16

Фото

На подвірʼя впала реактивна "герань": бойову частину знешкодили

09 ГРУДНЯ 2025, 16:09

У Чернігові центр "Без обмежень" протезує нижні кінцівки, хоче працювати і з верхніми

09 ГРУДНЯ 2025, 16:01

У селищній раді на Чернігівщині аудитори виявили фінансові порушення на мільйони

09 ГРУДНЯ 2025, 15:15

ТОП-переглядів