Як COLLAR Company допомагає тваринам та їх власникам у Чернігові

Кві 10, 15:43

760

PROMOTED. COLLAR Company продовжує соціальні проєкти та допомогу тваринам. Якою вона буде цього разу, запитаєти ви. Зараз ми зосередили наші зусилля на допомозі тваринам та власникам хвостатих евакуюватися із Чернігова та отримати їжу для своїх улюбленців безкоштовно.

Чернігів — наше рідне місто, де знаходиться головний офіс COLLAR Company та виробництво. На жаль, місто зазнало значних руйнувань, об’єкти критичної інфраструктури були значно пошкоджені. Мости та шляхи сполучення також. Гуманітарна допомога не мала змоги дістатися Чернігова через постійні обстріли, тому у місті виникли проблеми із постачанням їжі для тварин.

Щоб виправити цю ситуацію та допомогти власникам тварин та їх улюбленцям пережити жахіття війни, команда COLLAR Company започаткувала ще один соціальний проєкт. Керує цим проєктом Варвара Петренко, ви всі чудово її знаєте через безмежну любов до тварин, започаткований вид спорту із Dog Puller та міжнародні чемпіонати. Невпинно допомагає їй у цьому чудовий та сміливий Сергій Шкот, який власне і винайшов Puller, тренувальний снаряд. А надихає всіх нас неперевершений Юрій Синиця, засновник компанії, який власноруч виніс тварин зі зруйнованого магазину після обстрілів. Саме любов до тварин об’єднує зусилля нашої команди та керує нами. Бо як звучить місія COLLAR Company — робимо щасливими тварин та людей. Навіть у цей нелегкий час, коли страждають і люди, і тварини.

Ми доставляємо їжу для тварин Чернігова, роздаємо її безкоштовно завдяки нашим волонтерам. А потім евакуюємо людей із їх улюбленцями. Багато власників тварин не змогли виїхати через відсутність транспорту або тому, що не змогли залишити тварин. Саме тому ми прикладаємо всі зусилля, щоб допомогти їм переїхати у більш безпечне місце, не розлучаючись зі своїми улюбленцями. Бо вони частина родини. І ми не можемо зрадити їх довіру до нас. Наша команда готувалася до цього проєкту та вже настав час розповісти про нього.

У перший день роботи ми передали 1200 кг корму, який волонтери роздали менш ніж за годину. А потім евакуювали 5 людей, 3 собаки та 3 кота. Та це тільки початок.

Якщо ви бажаєте виїхати із міста зі своїм улюбленцем або потрібна допомога із кормом — можете звертатися одразу до Варвари Петренко. Її контактний телефон 096 342 3600. Вона скоординує вас по даті виїзду та деталям. Хай якомога більше людей дізнаються про цей соціальний проєкт від COLLAR Company.

Схожі новини

Мера Чернігова не пустили закордон: версії та коментарі

Лип 03, 22:42

Вiдео

Чернігівщина та Іль-де-Франс - що спільного?

Лип 03, 19:43

У Чернігові влада пропонує людям, які втратили житло, кімнати у гуртожитках

Лип 03, 17:41

Глиняний Патрон «пішов з молотка»

Лип 03, 16:19

Скільки на Чернігівщині об’єктів зазнали уражень від російської армії?

Лип 03, 13:44

Вiдео

Роботи вистачить усім: мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали

Лип 03, 11:10

Тікаючи з Чернігівщини, росіяни ховали гранати в сухпайках

Лип 03, 09:18

ТОП-переглядів