Влаштувала із квартири притон: чернігівські поліцейські притягнули до відповідальності матір малолітньої дитини

10 ТРАВНЯ 2023, 11:34

2132

Влаштувала із квартири притон: чернігівські поліцейські притягнули до відповідальності матір малолітньої дитини

Фото ілюстративне

Відпрацьовуючи виклик про групову бійку в одній з чернігівських квартир, поліцейські виявили факт перебування там малолітньої дитини в неналежних та небезпечних для неї умовах. Дівчинку вилучено та поміщено до лікарні. На матір дитини поліцейські склали адмінпротокол за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Про це йдеться у повідомленні поліції Чернігівської області.

"Вчора до поліції надійшло повідомлення про бійку між чоловіками в одній з квартир у Чернігові. На місце події одразу прибув екіпаж патрульної поліції. Правоохоронці виявили у помешканні чотирьох чоловіків та жінку в стані сильного алкогольного сп’яніння. Також у квартирі перебувала півторарічна дівчинка в дуже занедбаному стані. Патрульні поліцейські відразу повідомили про це колег з ювенальної превенції Чернігівського райуправління поліції", - розповідають правоохоронці.

Як з’ясувалось, мати дівчинки наприкінці березня звільнилася з місць позбавлення волі та забрала свою дитину із закладу, де та перебувала. 

"Поліцейські ювенальної превенції спільно з працівниками служби у справах дітей, лікарем-педіатром, співробітниками Чернігівського міського центру соціальних служб задокументували факт проживання дитини в неналежних санітарно-гігієнічних умовах, які становлять загрозу її здоров'ю. Каретою швидкої допомоги малолітню дитину доправили до лікарні для подальшого обстеження", - коментують у поліції.

За неналежне виконання батьківських обов’язків поліцейські склали на матір дівчинки адміністративний протокол за частиною 1 статті 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).

Сьогодні виконавчим комітетом Чернігівської міської ради прийнято рішення про негайне вилучення дитини.

"Час Чернігіський" писав про таке: Хоче операцію на очах, фарбуватися і тату: донька Валентини Підвербної благає про допомогу

Схожі новини

Інтерв’ю

НАШІ ЛЮДИ «Я дуже сильно хотіла в армію»: військова медикиня

11 ЛИПНЯ 2025, 19:16

Вiдео

Літня спека: як і де рятуються чернігівці

11 ЛИПНЯ 2025, 18:14

Працював вихователем в інтернаті й на агрофірмі: на фронті загинув мешканець Чернігівщини

11 ЛИПНЯ 2025, 17:10

Чоловік хотів потрапити в дім і збрехав, що він замінований - сидітиме рік

11 ЛИПНЯ 2025, 16:04

На Херсонщині поліг тракторист з Чернігівщини

11 ЛИПНЯ 2025, 15:01

Кондитерка з Чернігова стала героїнею подкасту британського ВВС

11 ЛИПНЯ 2025, 13:51

Прикордонній громаді надали сонячні електростанції, які генерують до 1000 кВт енергії на добу

11 ЛИПНЯ 2025, 12:22

ТОП-переглядів