Вікторія Апанасенко подарувала крила українським військовим

24 СІЧНЯ 2023, 21:44

1944

Міс Україна Всесвіт чернігівка Вікторія Апанасенко вирішила свої перші немеханічні крила, які зробила дизайнерка Леся Патока, використати на благодійні потреби.

Як повідомила красуня зі сторінок у соцмережах,  у США вона віддала крила зі свого національного костюму для Міс Всесвіт на аукціон.  Таким чином, вдалося зібрати 10 100$ на протези нашим героям ЗСУ.

«У День Соборності України Kind Deeds організували партнерстві з Постійним представництвом України при ООН, Генеральним консульством України в Нью-Йорку та Світовим конгресом українців благодійний вечір. 

Також я стала Амбасадором Kind Deeds - це некомерційна організація, яка співпрацює з мережею лікарів і партнерів, щоб надати протези українцям, які втратили кінцівки під час російського повномасштабного вторгнення. Місія організації - допомогти людям якомога швидше повернутися до повсякденного життя. Kind Deeds сприяє первинному лікуванню в Україні, а потім перевозить пацієнтів до США для отримання протезів та реабілітації в Нью-Йорку».

Але і це ще не всі новини. Виявляться, вручення нагороди українці на конкурсі краси як символу, що втілює дух карнавалу Нового Орлеану провідні американські медіа вважають… дуже недоречним.

Як написало видання The New York Times, один із найдивніших моментів шоу стався, коли Вікторія Апанасенко, Міс Україна, отримала «Нагороду «Дух карнавалу», яку вручає компанія Carnival Cruise Lines учасниці, яка втілює «веселість, дружбу, різноманітність та інклюзивність».

Крістін Даффі, президент Carnival, похвалила пані Апанасенко «місію нагадати нам, що війна триває». Курортна компанія нагороджувала «Міс Україна» за веселощі, дружбу та нагадування світові про руйнування війни.

«Але вся ця табірна екстравагантність не могла стримати примари війни. Анна Ліннікова, міс росія, зухвало одягла костюм під назвою «Корона російської імперії», який складався з атласної міні-сукні з тисненням перлами та дорогоцінними каменями, увінчаної широкою червоною оксамитовою накидкою та короною — неприкрита реклама російської імперської агресії. (Звіти з рф говорять, що Ермітаж, який, за чутками, позичив корону, не був причетний).

На противагу цьому, пані Апанасенко продемонструвала архангела Михаїла, який вважається святим-захисником Києва, столиці України. Одягнена як «Воїн Світла», вона була сяючою в золотому комбінезоні з німбом, ширяючим білим верхнім платтям, розмахуючи мечем і обрамленою дивовижними 5-метровими крилами в синьому та жовтому кольорах прапора її країни», - пише оглядачка видання Ронда Гарелік.

"Час Чернігівський" писав про Вікторію:

Схожі новини

Паводок на Чернігівщині сильнішатиме: чому взимку багато води?

26 ЛЮТОГО 2024, 20:40

У громаді на Чернігівщині прощатимуться із бійцем ЗСУ: жалоба триватиме 3 дні

26 ЛЮТОГО 2024, 18:54

Вiдео

В дітей треба вкладати душу і серце: чернігівські легкоатлети досягли успіхів на всеукраїнських змаганнях

26 ЛЮТОГО 2024, 18:26

Фото

Ліва рука залишилася під Бахмутом: "Художник" про життя після ампутації

26 ЛЮТОГО 2024, 17:02

Фото

У Чернігівській ОВА домовляються про партнерство із регіоном у Великій Британії

26 ЛЮТОГО 2024, 15:52

Фото

Понад 2 кг наркотиків та арсенал зброї: злочинців затримали на Чернігівщині

26 ЛЮТОГО 2024, 14:50

Фото

Дмитро Блауш та латвійські волонтери опинились в епіцентрі обстрілу «Іскандером»

26 ЛЮТОГО 2024, 13:32

ТОП-переглядів