Герой України Віктор Ніколюк розповів як населення та органи влади допомагали військовим захищати Чернігів

07 ЖОВТНЯ 2022, 12:38

1996

Захист Чернігова в перші дні вибудувався по лінії безпосередньо біля міста – тут оборону тримала 1 окрема сіверська танкова бригада. 58-а бригада та Шосткинський полк Національної гвардії зайняла оборону по півдню – біля Вертіївки, Кіптів та Чемера. Про це розповів Герой України, генерал-майор Віктор Ніколюк, командувач ОК «Північ» у інтерв’ю Суспільному.

Також Чернігів обороняли підрозділи бригади територіальної оброни, Національної гвардії та Нацполіції, Державної спеціальної служби транспорту (8й навчальний центр з Чернігова).

«Напередодні була проведена координаційна нарада під керівництвом губернатора, де були залучені представники всіх силових структур. Були визначені чіткі завдання, які хто мав виконувати. Вважаю це і захистило Чернігів – саме спільними діями нам вдалося утримати», - розповів Віктор Ніколюк.

Командувач подякував місцевим жителям, які передавали інформацію про підрозділи ворога, ламали покажчики на дорогах, щоб росіяни не знали, куди їдуть, завали на дорогах. А ще весь час люди повідомляли про місцезнаходження ворога. І ЗСУ наносили ураження. При цьому, доволі суттєве.

«З губернатором ми працювали практично в тандемі. Всі питання з ним вирішувались, навіть заправка військової техніки з заправочних станцій тому, що логістика наша трошки не встигала. Вважаю, що захист Чернігова, це результат клопіткої, але спільної роботи. І це той результат, який ми досягли саме тому, що працювали спільно», - вважає Віктор Ніколюк.

«Час Чернігівський» повідомляв, які трофеї вдалося захопити у росіян під час оборони Чернігова.

Джерело: Суспільне.Чернігів

Схожі новини

Менше обстрілів, більше ворожих дронів: ситуація у прикордонні Чернігівщини

15 КВІТНЯ 2024, 08:19

Загинули на фронті: на Чернігівщині поховали трьох бійців ЗСУ

14 КВІТНЯ 2024, 21:37

За держзраду суд дав пастуху п’ятнадцять років

14 КВІТНЯ 2024, 19:58

Виконують пісні на замовлення, гроші йдуть на авто для військових

14 КВІТНЯ 2024, 18:33

У молодої родини горів відремонтований будинок

14 КВІТНЯ 2024, 17:29

За три дні мати зібрала 130 тис грн сину на бусик: віддавати їздила на Донеччину

14 КВІТНЯ 2024, 16:38

Чим обробляти дерево якщо брунька вже зелена

14 КВІТНЯ 2024, 14:16

ТОП-переглядів