Військовий з рф силоміць утримував у погребі родину з дітьми

16 ВЕРЕСНЯ 2023, 07:48

1259

Військовий з рф силоміць утримував у погребі родину з дітьми

Окупант, який прийшлов з росії на Чернігівщину

Чернігівські правоохоронці ідентифікували громадянина рф, який торік у березні під час окупації частини Чернігівщинипотримав 7 годин у мороз в погребі сім’ю з 2 маленькими дітьми та погрожував їх вбити. Мова про село Вікторівку в Іванівській громаді.

Служба безпеки України підозрює російського військовослужбовця у порушенні законів та звичаїв війни, текст підозри оприлюднений на сайті Офісу Генпрокурора.

Що відомо про військового з рф?

Зокрема, 30-річний Орлан Доржу зареєстрований у військовому містечку міста Кизил у Тиві (рф). У лавах російської армії він служить за контрактом у складі 55-ї окремої мотострілецької бригади 2-ї армії Центрального військового округу (в/ч 55115).

Як все було під час окупації Вікторівки

5 березня минулого року під час окупації частини Чернігівської області військовослужбовці 55-ї бригади перебували в селі Вікторівка.

За версією слідства, 5 березня Доржу проник до місцевого будинку, де в погребі переховувалося подружжя господарів із двома маленькими дітьми. Окупант кинув на сходи погребу металеву каструлю і спричинив значний гуркіт, імітуючи вибух гранати. Далі він почав погрожувати повбивати людей гранатою і так змусив їх вийти назовні.

Росіянин особисто обшукав потерпілих, а далі під прицілом автомата відвів назад у погріб, після чого закрив двері на замок та залишив територію домогосподарства. Погріб має площу тільки 9,2 кв м, антисанітарний й непридатний для тривалого перебування людей. Також того дня було вельми холодно надворі - від -0,4С до 1,7С.

Доржу підозрюється у тому, що умисно незаконно ув’язнив цивільних з дітьми на 7 годин. Крім того, він жорстоко поводився з потерпілими, а саме утримував їх в умовах, якi є несумісними з повагою до людської гiдностi.

При побіжному огляді його сторінки у російській соцмережі «ВКонтакте» можна помітити, що у росіянина Доржу є маленька дитина, до якої він дуже прихильний - на світлинах він постійно обіймає хлопчика.

Солдат з рф катував українських дітей, хоча сам сає дитину

Зі сторінці "Вконтакте" Орлана Доржу

Тива є одним з найбідніших регіонів рф, саме звідси йде чи не найбільша кількість добровольців на війну в Україні. Столиця республіки Кизил - вважається найнебезпечнішим містом рф, у ньому найвища кількість вбивств на сто тисяч населення.

Джерело: Офіс Генпрокурора

"Час Чернігівський" писав про злочини росіян в Україні та на Чернігівщині:

Схожі новини

На Чернігівщині розслідують загадкову смерть дитини

21 ЛЮТОГО 2024, 20:43

Модульні будинки, гарячі обіди, робота людям: як БФ «До України з любов’ю» допомагає Чернігівщині

21 ЛЮТОГО 2024, 18:44

Фото

Майже 60 років разом: подружжя, яке втратило дім, але не любов

21 ЛЮТОГО 2024, 17:05

Фото

Розбирають завали "під нуль": чернігівці долучаються до відновлення країни

21 ЛЮТОГО 2024, 16:11

Помер боєць з Чернігівщини, який отримав тяжкі опіки в бою

21 ЛЮТОГО 2024, 15:48

Фото

Чернігівка розповіла про зустріч з російським генералом та його сином

21 ЛЮТОГО 2024, 14:56

Фото

Енергетики відновлюють обладнання, пошкоджене через бойові дії

21 ЛЮТОГО 2024, 13:22

ТОП-переглядів