Вихованці "Голосу батьків" отримали в подарунок автобус

15 СЕРПНЯ 2023, 15:02

969

У жовтні минулого року журналісти видання «Час Чернігівський» зняли сюжет про громадську організацію «Голос батьків», яка об’єднує родини, що виховують дітей з особливими потребами.

Під час російської облоги міста Чернігова автобус цієї громадської організації було знищено ворожими обстрілами. Тривалий час батьки самотужки намагалися зібрати кошти на новий - шили еко-торбинки. Виручені з благодійного продажу кошти збирали на автобус, водночас шукаючи благодійників та додаткові джерела фінансування. Без автобусу діти не могли пересуватися, були прив‘язані до дому, їм бракувало можливості долучитися до повноцінного життя.

Ця історія привернула увагу місцевої влади та меценатів.

«У фейсбуці на сторінці «Часу Чернігівського» побачив сюжет про ГО «Голос батьків». Тож, подумки, я почав шукати варіанти, до кого з партнерів можна звернутися за допомогою. ЧерезБФ «Милосердя та здоров’я» вдалося знайти спеціально обладнаний для дітей-інвалідів автобус», - каже Дмитро Синенко, заступник голови Чернігівської ОВА.ї

«Я побачила сюжет про те, як у дітей з інвалідністю війна знищила транспорт. Це не залишило мене байдужою. Водночас, до нас звернулася місцева ОВА, і ми вирішили допомогти,» розповіла Катерина Богодєльнікова, співзасновниця БФ «Милосердя та здоров’я».

Катерина Богодєльнікова

У червні 2023 року батьки хворих дітей отримали в подарунок довгоочікуваний автобус, призначений для потреб людей з інвалідністю. Тепер діти можуть частіше спілкуватися один з одним та їздити на екскурсії.

"Я радію. Такі діти, як я, тепер зможуть подорожувати, не сидіти в чотирьох стінах," каже Дмитро, один із вихованців «Голосу батьків».

Дмитро

«Надзвичайно цінна ініціатива, адже бути частиною життя для дітей з особливими потребами, є однією з тих задач, на які звичайні діти навіть не зважають. Бачити світ,  торкатись історії, жити, а не існувати в закритому просторі, то і є цінність, яку ми маємо дати таким дітям. Те, що в європейському світі стало нормою, нарешті прийшло і до нас. Дякую і за підтримку ГО "Голос батьків", яка опікується хворими дітками», - каже Олена Гірченко, практичний психолог, кандидат психологічний наук, доцент.

Олена Гірченко

"Час Чернігівський" писав про це: 

Схожі новини

Авто зʼʼїхало в кювет, повипадали корита із мʼясом: на Чернігівщині поранили у живіт засновника мисливського господарства

20 ЛЮТОГО 2024, 22:14

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: викладачка англійської мови про те, як змінились учні за час війни, нові технології та мотивацію

20 ЛЮТОГО 2024, 18:20

Як ремонтують розмиту повінню дорогу в прикордонній громаді

20 ЛЮТОГО 2024, 17:07

Земельні махінації на 2,5 млн грн: у Чернігові чиновнику повідомили про підозру

20 ЛЮТОГО 2024, 15:51

Ніколи не їздила потягом і лише раз пила алкоголь: у Батурині місцева жителька відсвяткувала 106 років

20 ЛЮТОГО 2024, 14:52

Фото

Акторка з Чернігова показала свою квартиру, яку зруйнували росіяни

20 ЛЮТОГО 2024, 13:58

Фото

Борзнянські гирьовики стали кращими в Чернігові

20 ЛЮТОГО 2024, 12:51

ТОП-переглядів