«Зможемо подорожувати, а не сидіти в чотирьох стінах», - дітям з інвалідністю подарували омріяний мікроавтобус

15 ЧЕРВНЯ 2023, 17:13

2376

Під час облоги Чернігова був розстріляний ворожими снарядами єдиний старенький мікроавтобус організації створеної батьками, що виховують дітей з інвалідністю - «Голос батьків». Майже рік тому Час Чернігівський розповідав про цю історію.

Читати про це тут: Діти з інвалідністю та їх батьки збирають кошти для ЗСУ та хочуть здійснити свою маленьку мрію

Розбитий бус, 2022 рік

Батьки намагалися зібрати кошти на новий бус, шили сумки, шукали меценатів. Адже мікроавтобус – це більше, ніж машина, для цих дітей і їх батьків.  

"Під час окупації наш автобус був пошкоджений, і ми багато говорили про це. І вам, багато писали, кричали на весь світ. Половина дітей в інвалідних візках", - каже Ірина представниця, ГО «Голос Батьків».

Ірина

Наш сюжет не був марним. На організацію і їх проблему звернули увагу обласна військова адміністрація та благодійники. І ось діти та їх батьки нарешті отримали в подарунок омріяний мікроавтобус.

"Рік тому ми побачили відео, в якому побачили знищений авто ГО «Голос батьків». Ми були засмучені і вирішли допомогти і попросили донорів Be for Ukraine передати авто, на якому дітки б їздили і подорожували. Там виїздить трап, є сидіння, вони мобільні, їх можна переставити. Така машина може вмістити 6-7 людей", - пояснює Катерина Богодельникова, співзасновниця БФ  «Милосердя та здоров’я».

Катерина Богодельникова

У громадській організації оцінили новий бус.

"Боже как удобно, слушайте".

Новий мікроавтобус обладнаний спеціально для потреб людей з інвалідністю. Батьки та діти у захваті. Кажуть, тепер частіше зможуть спілкуватися один з одним та нарешті виїхати на екскурсію.

"Наші дітки так цього чекали. До війни був автобус. Не могли виїхати, привезти в "Голос". Діти побачили, і ми мами в шоці. Це як повітря для нас", - каже Алла.

Алла

"Мене радує. Такі дітки як я зможуть подорожувати, не сидіти в 4-х стінах. Від цього радію. Ми тролейбусом добиралися до «Голосу батьків». Це мій другий дім. Коли я сюди приїзжаю - я радію", - каже Дмитро, вихованець «Голосу батьків».

Дмитро

"Вже будуються в голові плани. Хтось про зоопарк казав, хтось про море. Я мрію, вже будуються плани. Це круто", - ділиться Анастасія, вихованка «Голосу батьків».

Алла

"Завдяки цьому автобусу мої друзі і я будемо весело подороджувати. Я мрію поїхати в Карпати", - каже Гліб, вихованець «Голосу батьків».

Гліб

Микола Васильович кермуватиме мікроавтобусом організації. Каже, машина нова і надійна. Вже недочекається своїх перших подорожей з дітьми та їх батьками.      

"Пежо - добра французька марка. Вона цінуєтьсяю Буде безвідказно іздити і возити дітей", - каже Микола Васильович, водій.

Крім мікроавтобусу для «Голосу батьків» обласна влада спільно з благодійниками готують ще кілька важливих проектів – комп’ютерний клас та спортзал.

"Дякуючи Дмитру Синенку та ОВА, товариство Авентус Україна виділило кошти, і ми робимо спортивну компютерну кімнати. Є комп’ютери. Ми хочемо створити ІТ-простір для дітей", - розповіла Ірина, представниця, ГО «Голос Батьків».

"Час Чернігівський" писав про благодійників, які передали сучасний автобус для потреб дітей із реабілітаційного центру.

Схожі новини

Вiдео

Підірвали банк у Чернігові і втекли: поліція показала відео затримання грабіжників

30 ТРАВНЯ 2024, 19:33

Весняна посівна на фініші: аграрії Чернігівщини - у трійці лідерів

29 ТРАВНЯ 2024, 17:22

Фото

Перша віцепремʼєрка-чернігівка на виставці пожтехніки мимоволі прорекламувала продукцію з Прилук

29 ТРАВНЯ 2024, 16:41

Фото

Публічний простір з'явиться у громаді на Чернігівщині. Над концептом працює дизайнер

29 ТРАВНЯ 2024, 15:23

Фото

Учениця викраденого рашистами Анатолія Сірого зі Сновщини мріє про волейбольний турнір на його честь

29 ТРАВНЯ 2024, 14:15

Мріє зберегти школу та запрошує сім’ї з дітьми. Читайте у "Віснику"

29 ТРАВНЯ 2024, 13:23

Корейська "швидка" рятує життя у прикордонній громаді

29 ТРАВНЯ 2024, 12:37

ТОП-переглядів