Верховний суд скасував вирок бізнесмену з Чернігівщини. Чи повернеться він до України?

18 КВІТНЯ 2025, 09:15

2267

Ярмоленко Анастасія

Бізнесмену з Чернігівщини Олегу Аверʼянову Верховний суд скасував вирок, винесений апеляційним судом області

Бізнесмену з Чернігівщини Олегу Аверʼянову Верховний суд скасував вирок, винесений апеляційним судом області

Про це повідомив бізнесмен Олександр Соколовський із посиланням на матеріали справи та самого Аверʼянова

«Верховний Суд 17 квітня скасував вирок Чернігівського апеляційного суду щодо власника та керівника Пожмашина Олега Авер'янова та закрив кримінальне провадження (та-дам!) …за відсутністю складу злочину!», - написав Соколовський.

Під час попереднього засідання фігуранта зобовʼязали відшкодувати матеріальну шкоду його колишній дружині Євгенії у понад 1,5 млн грн та 50 тис грн моральної шкоди, пише «Суспільне Чернігів». Торік восени бізнесмен подав касаційну скаргу до Вищого касаційного суду. 

«Раніше чернігівського бізнесмена засудили до 7 (!!!) років тюрми по дуже дивним звинуваченням. Як по мені, то це банальна заказуха, ініційована рейдерами, які були зацікавлені віджати у Олега його завод, відомий усій Україні і багатьом країнам світу. В 2024 році я навіть зробив пост про цю історію... Типовий випадок, коли силовики господарську справу перетворили в карну. Бо дуже хтось попросив…

Сподіваюсь, що Олег Авер'янов, який поки що за кордоном (що не дивно), вже дуже скоро замість дистанційного спілкування з колегами зможе вернутися до активного керівництва виробництвом», - заявив Соколовський. 

Бізнесмен, який і сам володіє текстильною фабрикою у Чернігові, заявив, що вважає скасування вироку Чернігівського апеляційного суду стосовно Аверʼянова результатом роботи адвокатки Дарʼї Свистули та її команди юристів.

На запитання, чи планує Авер'янов повертатися до України і коли, в свою чергу він у коментарі Суспільному відповів:

«Так, звичайно буду. Найближчим часом. Продовжу будувати свої промислові підприємства, бізнес і відновлювати економіку України й працювати на те, щоб Україна була успішною». 

Олександр Соколовський, який публічно неодноразово захищав чернігівця у соцмережах, також зауважив - «чи понесе хтось з держрейдерів персональну відповідальність за скоєне. На жаль, розумію, що питання риторичне…». 

Сам Аверʼянов також додав на своїй сторінці у соцмережах, що вдячний за підтримку своїм друзям та партнерам. 

«Справедливість є та за неї варто боротися 💪 Друзі, дякую всім за підтримку 🤝 Україна - найкраща країна в світі, але ніхто, крім нас не зробить нашу країну успішною, тому обʼєднуємося та працюємо на перемогу 💪 Слава Україні». 

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Фото

Пішов рибалити: на Чернігівщині 14-річний хлопець втопився у ставку

09 ЛИПНЯ 2026, 20:36

Вiдео

Результати НМТ на Чернігівщині здивували: скільки учасників отримали по 200 балів

09 ЛИПНЯ 2026, 19:07

«Жоден не потонув»: на Івана Купала в громаді плели віночки з лугових квітів

09 ЛИПНЯ 2026, 17:04

Двоє відомих суддів із Чернігівщини увійдуть до оновленого складу ВАКС

09 ЛИПНЯ 2026, 16:01

«Пенсіонери платять нуль»: в Укрзалізниці заявили про збитковість приміських поїздів

09 ЛИПНЯ 2026, 15:20

Чому деякі синці проходять довше за інші

09 ЛИПНЯ 2026, 15:12

Не дожив 10 днів до 26-річчя: дві громади втратили молодого захисника

09 ЛИПНЯ 2026, 13:17

ТОП-переглядів