В Офісі президента знають, скільки гуманітарної допомоги потрапило в Україну з початку війни

Тра 21, 08:06

693

В Офісі президента знають, скільки гуманітарної допомоги потрапило в Україну з початку війни

Фото з відкритих джерел

Через державні кордони України, починаючи з 24 лютого, було ввезено понад 360 тисяч тонн гуманітарної допомоги. Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко у Telegram.

За словами Тимошенка, гуманітарна допомога продовжує активно надходити до України – від ліків до автомобілів та генераторів.

«За останній тиждень завезли 29 тисяч тонн гуманітарної допомоги, серед якої продукти харчування, одяг, ліки, товари військового призначення, меблі, автомобілі, генератори та тепловізори», – зазначив він.

Окремо Тимошенко наголосив на постачанні пального – його за останню добу завезли понад півтори тисячі тонн.

«Тільки за одну добу через Львівську митницю було доставлено майже 1,5 тисячі тонн палива. У якості гуманітарної допомоги за 17 травня оформлено 204 транспортні засоби. Найбільші отримувачі гуманітарної допомоги з-за кордону автомобільним транспортом – це Львівська область та місто Київ», – розповів заступник керівника ОП.

Він також повідомив, що станом на 20 травня деокуповано вже 1016 населених пунктів. Наразі на звільнених територіях триває відновлення комунікацій, а також починають роботу обʼєкти критичної інфраструктури.

«Газопостачання забезпечено на 65%, електроенергію заживлено у 863 населених пункти. Більше половини населених пунктів знову можуть скористатись послугами водопостачання. Роботу АЗС відновлено на 49%. У 305 деокупованих населених пунктів поновили роботу заклади медицини. Працюють продовольчі магазини, ЦНАПи та заклади з надання соціальних послуг. Дошкільні, середні та вищі НЗ поновили роботу у 25% деокупованих населених пунктах, процес триває. Укрпошта знову відкрила свої відділення у 80% населених пунктах», – підкреслив Тимошенко.

Як раніше повідомляв Кирило Тимошенко, на Київщині повністю відновлено електропостачання, над відновленням якого працювала понад тисяча спеціалістів.

Читати також: Величезні черги: на пунктах видачі гуманітарної допомоги у Чернігові шалений ажіотаж

Схожі новини

Мера Чернігова не пустили закордон: версії та коментарі

Лип 03, 22:42

Вiдео

Чернігівщина та Іль-де-Франс - що спільного?

Лип 03, 19:43

У Чернігові влада пропонує людям, які втратили житло, кімнати у гуртожитках

Лип 03, 17:41

Глиняний Патрон «пішов з молотка»

Лип 03, 16:19

Скільки на Чернігівщині об’єктів зазнали уражень від російської армії?

Лип 03, 13:44

Вiдео

Роботи вистачить усім: мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали

Лип 03, 11:10

Тікаючи з Чернігівщини, росіяни ховали гранати в сухпайках

Лип 03, 09:18

ТОП-переглядів