В обласній лікарні завершують ремонт відділення щелепно-лицевої хірургії за кошти державного фонду

23 ГРУДНЯ 2023, 15:54

898

В обласній лікарні завершують ремонт відділення щелепно-лицевої хірургії за кошти державного фонду

В обласній лікарні ремонтують відділення щелепно-лицьової хірургії. Будівельники працюють без вихідних, аби все встигнути вчасно. Кажуть, були затримки через корегування проекту, який робили ще до повномасштабної війни, та проблеми з доставкою будматеріалів. Відчувається і брак кадрів.

В обласній лікарні ремонтують відділення щелепно-лицьової хірургії

"Все поштукатурено. Шпаклівка йде. Напольна плитка є,  настінна на 90%. В деяких кабінетах 95% готовності. Мережі інженерні прокладено. Опалення виведено. Водогін, каналізація, опалення,  освітлення, силові щити. Залишилося прилади.але не можемо, бо пильні роботи", - каже Костянтин Самосюк, директор ТОВ «Теплоспецсервіс».

Костянтин Самосюк, директор ТОВ «Теплоспецсервіс»

Костянтин Самосюк

Цей об’єкт один з небагатьох, який здадуть вчасно до нового року. А от з іншими 9-ма, які теж фінансуються з державного фонду ліквідації наслідків збройної агаресії, є затримки, кажуть в обласній адміністрації. Перш за все через недосконалі проекти замовників і запізно переказані державою кошти. Тож, роботи доводиться переносити на наступний рік. Чи будуть кошти фонду перехідними ? Наразі невідомо.   

"На зараз процент використання коштів лише 3,6%. Темпи низькі. Але кошти до області надійшли пізно і те, що можливо, за погодних умов і зараз в грудні, ті роботи виконувалися максимально швидко. Входимо в зиму і деякі роботи недоцільно виконувати, такі як утеплення фасадів перейдть на 2024 рік", - пояснив Костянтин Мегем, перший заступник начальника Чернігівської ОВА.

Костянтин Мегем, перший заступник начальника Чернігівської ОВА

Костянтин Мегем

На одному з об’єктів – чернігівському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, взагалі ситуація з ремонтом критична.  

"До робіт залучається 10-13 осіб щодня, хоча там треба 50. Затягування робіт через малу кільксть працівників, безвідповідальність підрядника призвело до того, що за 2 місяці підрядна організація  подала акт виконаних на 1.8 млн грн це менше 10% коштів" - розповів Ярослав Слєсаренко, начальник управління капітального будівництва Чернігівської ОВА.

Ярослав Слєсаренко, начальник управління капітального будівництва Чернігівської ОВА

Ярослав Слєсаренко

В обласній адміністрації кажуть, що відійшли від практики, коли надані гроші треба будь що освоїти до кінця року. Головний критерій – якість та прозоре використання коштів. За цим слідкує робоча група «Прозорість та підзвітність».

В обласній лікарні ремонтують відділення щелепно-лицьової хірургії

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

У громаді на Чернігівщині повідомили про смерть бійця ЗСУ

25 ТРАВНЯ 2024, 05:25

Підозра секретарю Ніжинської міськради: що відомо?

24 ТРАВНЯ 2024, 21:27

«Жити в селі стає нестерпно»: жителі прикордоння Чернігівщини

24 ТРАВНЯ 2024, 19:17

Вiдео

«Хто достойний жити, так ці хлопці, але їх вже нема», - у чернігівській школі вшанували пам'ять випускників-героїв

24 ТРАВНЯ 2024, 18:15

Маленька свічка - велика біда: на Ічнянщині зайнялися житлові будинки

24 ТРАВНЯ 2024, 17:11

Фото

У соціальній пральні на Чернігівщині - нові машинки і сушарки. Хто купив

24 ТРАВНЯ 2024, 15:57

Листоноша з Чернігівщини стала військовою. Її син також служить

24 ТРАВНЯ 2024, 14:45

ТОП-переглядів