В Ічні на ставку родина лебедів навела 6 каченят. Відео з птахами стає вірусним

17 ТРАВНЯ 2023, 16:22

2948

Новину повідомив чернігівський промисловець та депутат облради Віктор Кияновський. Так, на ставку вже шостий рік поспіль навесні продовжує свій рід пара лебедів.

Водойма має власну назву - Тракторний став. Поруч - невелика рекреаційна зона. Лебедів місцеві підгодовують давно. Тож, тут вони, вважай, старожили. Але цього року є нюанси.

«Цьогоріч їх шестеро і народилися на 10 днів раніше, ніж минулого року. Всього вже 37 гордовитих красенів народилося на "Тракторному" ставі. Люди з давніх часів вважали цих прекрасних і граціозних птахів символом чистоти і благородства. Ці птахи селяться тільки там, де від землі і людей виходить енергія миру і спокою, і тільки в найбільш екологічно чистій та безпечній місцевості. Вірю, що й надалі вони будуть проживати у чистій і безпечній місцевості, яка залишається такою завдяки мужнім хлопцям, які боронять нашу землю від рашистської навали. Слава Україні!», - написав Кияновський.

В Ічні на ставку родина лебедів навела 6 каченят. Відео з птахами стає вірусним

В Ічні на ставку родина лебедів навела 6 каченят. Відео з птахами стає вірусним

"Час Чернігівський" писав про таке:

Схожі новини

На Чернігівщині збирають гриби веселка: «фалосник» викидаю, «яйця» забираю

15 ЛИПНЯ 2026, 19:59

Із полону повернувся на службу: на Сумщині поліг 26-річний чернігівець

15 ЛИПНЯ 2026, 17:17

Ретранслятори у Лукашенка знову працюють?

15 ЛИПНЯ 2026, 16:48

«Його там закатували»: боєць 3-ї штурмової бригади з Чернігівщини загинув у російському полоні

15 ЛИПНЯ 2026, 15:35

Скільки коштує зняти однокімнатну квартиру в Чернігові?

15 ЛИПНЯ 2026, 13:08

«Або рятуємо частково, або гангрена». Боєць в Серебрянському лісі втратив руку. Читайте у "Віснику"

15 ЛИПНЯ 2026, 11:12

Громада Чернігівщини придбала 500 кущів лаванди для старостатів

15 ЛИПНЯ 2026, 10:55

ТОП-переглядів