В будинок прилетіло 5 снарядів: історія багатодітної родини, яка пережила пекло війни

Тра 26, 09:29

12789

Марина Швець - багатодітна мати з передмістя Чернігова - Трисвятської Слободи. Її будинок у березні обстріляли російські загарбники і він повністю згорів разом з усім майном.

Жінка нарахувала у своєму господарстві не менше 5 "прильотів" снарядів з "Граду". Навколо повно уламків. В момент артобстрілу родина ховалася у погребі і дивом усі лишилися живими. 

"Ми знаходилися в погребі. пламя і дим йшли у погріб. дітей накривала ковдрою, щоб не задихнулися. коли вибігли було затишно і побачили, що будинки вщент зруйновані, все палало, розкидано по кругу. Думали, шо живими не залишимося. Люди нас прихистили у погребі, потім вивезли у надійне місце",  - каже Марина Швець.

Сусідній будинок, де жили батьки Марини теж знищено рашистами. Тож велика родина опинилася просто неба. Тимчасове житло надали друзі та рідні. Але будинок, в який вкладено чимало коштів та сил жінка хоче обов'язково відновити. Каже, доводилося брати кредити, щоб будуватися і забезпечити дітей.  

"Був зал, дві кімнати, кухня, санвузел, котельня. Ось котел видно. Все було облаштоване і тепла вода, і комунікації. Все було і нічого не стало... Сюда вкладувала все, що можна. підробляла, трохи офіційно працювала, дитячі кошти отримувала. Старалася щоб діти були обуті і нагодовані, в будинку щось робилося", - розповідає Марина.

Розгрібати завали знищеного рашистами будинку Марини прийшли односельці.  Допомагають таким постраждалим, як Марина, за покликом серця. 

"Розчищаємо до фундамента завали, звільняємо територію, щоб трактором все вивезти  1.25-1.38 завтра будем кришу крить у Киїнці, там багато будинків постраждало. Сьогодні тут, завтра там, так людям і допомагаємо", - каже Валерій, житель села.

Багатодітна мати дуже скромна і соромиться просити про допомогу для відновлення будинку. Тому за неї це роблять односельці і наша знімальна група. Всім, хто хоче допомогти родині ми готові надати її контакти.

Схожі новини

Знищив 15 одиниць ворожої техніки: у Ніжині батькам загиблого Героя передали орден Данила Галицького

Сер 07, 22:06

Герой невидимого фронту або як ріпкинець Михайло Джола в окупації молоко возив людям

Сер 07, 19:58

Не можна звикнути до загибелі колег: водій Чернігівобленерго про роботу під ворожими обстрілами

Сер 07, 17:51

Найвродливіший полісмен України вже не вільний

Сер 07, 15:56

Як живе Любецька громада нині?

Сер 07, 13:11

Бельгійське абатство пожертвувало €10 тис на відновлення шкіл Чернігова

Сер 07, 12:48

Вiдео

До вчительки з Чернігова прийшли її учні розбирати завали розбомбленого будинку

Сер 07, 11:36

ТОП-переглядів