У військовій адміністрації розповіли скільки продуктових наборів роздали у громадах Ніжинського району

Лип 19, 11:45

808

У Ніжинській військовій адміністрації розповіли скільки гуманітарної допомоги отримали від держави. І як розподілили по громадах району.

Наприкінці квітня 2022 року від ОВА надійшла перша партія державної продовольчої підтримки регіонів. Продуктові набори були сформовані завдяки зусиллям Рівненської та Дніпропетровської обласний адміністрацій.

У громади допомога надходила в залежності від того, яку потребу заявили громади.

Розподілом гуманітарної допомоги займались органи місцевого самоврядування.

Першочергово були забезпечені продовольством території, які найбільше постраждали від армії рф – це Новобасанська (100%), Дмитрівська (80%), Талалаївська (94%) та Макіївська (100%) ТГ.

Загалом на Ніжинщині продуктові набори отримало 113 тис. 085 людей – це 42,5% всього населення. Серед них: Батуринська – 41%, Бахмацька – 29%, Бобровицька – 66%, Борзнянська – 65%, Височанська – 54%, Комарівська – 60%, Плисківська – 56%, Вертіївська – 67%, Крутівська – 56%, Лосинівська – 41%, Мринська – 48%, Носівська – 60%, Ніжинська – 31%, повідомляють чиновники.

Ніжинська РВА постійно отримувала державну гуманітарну допомогу й щоденно передавала її громадам, включаючи вихідні дні та свята, розуміючи, що допомога повинна бути надана вчасно кожному мешканцю Ніжинщини.

Деякі громади не мали змоги в повному обсязі забрати свої пакунки в зв’язку з неможливістю роботи органу місцевого самоврядування в вихідний день, деякі – через неможливість сформувати чіткий список потреб або нестачу техніки.

Декілька громад прийняли рішення віддати частину наборів на потреби ЗСУ та громадам східних і південних областей України, окремі громади для надання гуманітарної допомоги населенню залучали недержавні благодійні організації, тому від державної продовольчої допомоги відмовились.

Ситуація в країні постійно змінюється й, на жаль, ті регіони, які нам комплектували продуктові набори тепер самі потребують допомоги. Тому, на рівні держави поки що було прийняте рішення про перенаправлення гуманітарної допомоги й тимчасове припинення постачання її на Чернігівщину.

Ніжинська районна військова адміністрація висловлює щиру подяку усім, хто активно долучався до допомоги в цей непростий для країни час – волонтерам за їх невтомну працю, всім головам територіальних громад за їх стійкість, підприємствам, які надавали спецтехніку для розвантаження пакетів із продуктовими наборами, йдеться у повідомленні.

Читати такожУ мікрорайоні Бобровиця у Чернігові працює волонтерський центр: продукти, гаряча їжа та будматеріали

Джерело: сторінка Ніжинської РВА у Фейсбуці

Схожі новини

Вiдео

Вам що погано? - на нараді із безпеки у Брижинського міські чиновники помітно нервували

Бер 24, 13:30

Chernihiv IT: що змінилося за рік?

Бер 24, 12:23

Фото

З кінологами та квадрокоптерами – на Чернігівщині шукали зниклу дворічну дитину

Бер 24, 10:56

У дзеркальну дату на Чернігівщині побралися 30 пар

Бер 24, 10:37

У Чернігові визначили володаря Суперкубка області з футболу

Бер 24, 09:27

Новгород-Сіверська лікарня отримала від благодійників кисневу станцію

Бер 24, 08:46

Повернулися "на щиті": 23 березня Чернігівщина попрощалася з трьома воїнами

Бер 24, 07:25

ТОП-переглядів