У Варвинській громаді зібрали 80 тисяч гривень на допомогу тяжко пораненому бійцю

03 ГРУДНЯ 2023, 16:11

3000

У Варвинській громаді зібрали 80 тисяч гривень на допомогу тяжко пораненому бійцю

У Варвинській громаді зібрали 80 тисяч гривень на допомогу тяжко пораненому бійцю

У селі Озеряни на Варвинщині односельці зібрали 78 тисяч 970 гривень, щоб допомогти Сергію Скнару, воїну ЗСУ. Йому 33, одружений, сину шість. Три місяці тому Сергій був тяжко поранений під Бахмутом на Донеччині. Одна нога ампутована, друга побита осколками, уражені спина, живіт.

Гроші, зібрані селом, передали Марії Михайлівні, матері. Вона переслала сину.

— Сергію краще, але до протезування далеко, — взяла трубку Надія СКНАР, дружина. Вона поруч з чоловіком у вінницькому госпіталі. —  Другу ногу потрібно лікувати. Вона буквально зібрана. Над нею ще багато роботи. Щоб окріпла вона, щоби була якась опора. Сергій довго був прикутий до ліжка. Недавно почав пересаджуватися в інвалідний візок. Рани заживають потроху. Дуже гарне лікування.

Після отримання грошової допомоги від односельців Сергій надіслав їм фотозвіт — йому, дійсно, поступово стає краще. Лікування та відновлення ще тривале, тож щиро дякував за допомогу.

— Хто скільки бажав, стільки й дав,  — розповідає Світлана ЛОЗИЦЬКА, озерянська староста. — Зробили подвірний обхід. Чоловік десять розподілилися по вулицях, пройшли по хатах. Люди знають і Сергія, і його батьків. Мати працювала ветлікарем. Батько теж ветлікар. Слава Богу, що Сергій трохи оклигав.

Усього в Озерянах, разом з дітьми та переселенцями, живе 1112 чоловік. У ЗСУ воює п’ять десятків. Троє, на превеликий жаль, загинули: Юрій Сліпченко, Віктор Любченко, Віталій Скрипченко. Поранений Микола Телюк, він одужав, повернувся на службу.

Авторка: Тамара КРАВЧЕНКО, "Вісник Ч"

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Уряд України очолить жінка: як на це реагують чернігівці

16 ЛИПНЯ 2025, 21:06

Вiдео

Куди вступати: які спеціальності чернігівського університету найбільш затребувані на ринку праці

15 ЛИПНЯ 2025, 19:41

У громаді на Чернігівщині їздить сміттєвоз з кондиціонером

15 ЛИПНЯ 2025, 19:22

Офіцеру Першої танкової бригади, якого судять за конфлікт із поліцейським, змінили запобіжний захід

15 ЛИПНЯ 2025, 17:20

Поліцейський у Чернігові побив затриманого в кайданках: прокуратура розслідує інцидент

15 ЛИПНЯ 2025, 16:14

На Чернігівщині земля дешева - купують часто

15 ЛИПНЯ 2025, 15:57

Неповнолітній за кермом: чим закінчилася поїздка на Audi для 17-річного чернігівця

15 ЛИПНЯ 2025, 15:52

ТОП-переглядів