У Семенівську громаду шукають 11 лікарів. Пропонують 100 тис грн підйомних, 15 тис грн щоквартально і сучасну квартиру

05 КВІТНЯ 2024, 10:51

1349

У Семенівську громаду шукають 11 лікарів. Пропонують 100 тис грн підйомних, 15 тис грн щоквартально і сучасну квартиру

Фото ілюстративне

Семенівська міська рада запрошує на роботу в місцеву лікарню невролога, хірурга, анестезіолога, терапевта, інфекціоніста, акушера-гінеколога, ортопеда-травматолога, офтальмолога, ендокринолога, педіатра, рентгенолога.

— Всіх  зможете забезпечити житлом, якщо знайдете 11 спеціалістів? — звертаюся до Сергія ДЕДЕНКА, міського голови Семенівки. Прикордонного міста, яке потерпає від атак рашистів.   

— Відразу ні, звичайно. У нас зараз є квартира. З сучасним ремонтом. Вона вільна й чекає людей. А взагалі є три квартири. 

У Семенівці припрошують лікарів в громаду солідними «плюшками» У Семенівці припрошують лікарів в громаду солідними «плюшками»

У Семенівці припрошують лікарів в громаду солідними «плюшками» У Семенівці припрошують лікарів в громаду солідними «плюшками»

Квартира у Семенівці для лікаря  

— Щоквартальна доплата 15 тисяч гривень протягом якого часу? 

— Постійно доплачуємо.  

— Чи цікавився хто вакансіями? 

— Пару чоловік дзвонило. Ми в процесі діалогу з ними. Вони пропонували трохи інші речі, ніж нам потрібно.  

— Жіночка одна хотіла дистанційно працювати, — додає Алла МАРКОВА, генеральна директорка Семенівської міської лікарні. — Людина з Києва. Хоче жити там, а тут отримувати кошти. Якщо чесно, ви, як пацієнт, хотіли б, щоб вас оглядали дистанційно? Це не цікаво. Хто хвилюється й боїться, вони вже, мабуть, повиїжджали. Це стосується і пацієнтів, і лікарів.  

У лікарні є хірург, психіатр, офтальмолог, два терапевти, два неврологи, два анестезіологи, педіатр, інфекціоніст, рентгенолог, шість стоматологів, два лори, один з них робить УЗД, — продовжує. — Сьогодні лікар може отримати додаткові спеціальності. Для терапевтів відкриті великі можливості. Вони можуть стати і дерматологами, і педіатрами, і будь якими фахівцями.

Поки оголошений військовий стан, поки Семенівка є територією можливих бойових дій, іде доплата, — нагадує. — 23 тисячі гривень з усіма нарахуваннями (15500 для медсестер і братів, 8 тисяч для молодших медпрацівників, - авт). Це ставка. Якщо лікар хоче працювати більше, він може й на півтори ставки влаштуватися. Може чергування додаткові брати. До п’яти на місяць. Вони оплачуються. Ургенція оплачується — надання медичної допомоги в нагальному випадку. Якщо пацієнт привозиться в неробочий час і лікаря викликають, його час також оплачується. В результаті виходить гарна сума.

Плюс міська рада доплачує щоквартально, — нагадує Алла Сергіївна. —  Плюс поселять в гарні умови. І в  лікарні умови нормальні. Частково вікна поставили. 

Люди повертаються додому, де б не були. Тож укомплектована лікарня дуже потрібна місту. А саме фахівці з повною вищою медичною  освітою (в Семенівці готові розглядати лікарів без досвіду роботи), досконалим знанням протоколів діагностики та лікування, впевненим володінням комп’ютером.

Кожному з них, згідно з повідомленням Семенівської міськради, в міській лікарні пропонують офіційне працевлаштування — повну або часткову зайнятість, виплату підйомних — 100 тисяч гривень, щоквартальну допомогу — 15 тисяч гривень, високу зарплату двічі на місяць, оплачувані відпустки та лікарняні, надання службової квартири з сучасним ремонтом. Пропонують  організацію перевезення з будь-якої точки держави людей та майна. І навіть перевезення до Семенівки і назад для ознайомлення з лікарнею та квартирою.  

Авторка: Тамара КРАВЧЕНКО, "Вісник Ч"

"Час Чернігівський" писав про таке: Потрібні всі: від ортопеда до педіатра. У Семенівці заохочують лікарів у громаду солідними «плюшками»

Схожі новини

Суди за неявку по бойовій повістці: зібрали деякі приклади по Чернігівщині

26 ТРАВНЯ 2024, 16:56

Військові повідомили деякі подробиці щодо вибуху в Чернігові 25 травня

26 ТРАВНЯ 2024, 14:29

Герою назавжди 22, єдина дитина в родині: рідні просять за петицію щодо присвоєння звання Героя України

26 ТРАВНЯ 2024, 13:54

«Коли почало бахкати — тривоги не було, але я увімкнула сирену". Стріляли з РСЗВ

26 ТРАВНЯ 2024, 12:21

Подружжя вчителів із Чернігівщини власноруч збирає дрони

26 ТРАВНЯ 2024, 11:22

Ворог обстрілював найпівнічніші громади Чернігівщини: ситуація на ранок 26 травня

26 ТРАВНЯ 2024, 08:19

Трьох загиблих бійців ЗСУ поховали на Чернігівщині

26 ТРАВНЯ 2024, 00:31

ТОП-переглядів