У селищі встановили контейнери для сміття на 700 тисяч гривень

31 ГРУДНЯ 2024, 14:41

1239

Василенко Соломія

У Макошиному встановили 10 контейнерних майданчиків для збору сміття

У Макошиному встановили 10 контейнерних майданчиків для збору сміття

Пресреліз Екологічні зміни починаються з відповідальних дій. Мешканці Макошиного вже стали свідками таких позитивних зрушень. Завдяки співпраці Менської міської ради, місцевого бізнесу та підтримців з обласного екологічного фонду, в селищі Макошине встановили 10 нових контейнерних майданчиків.

Як усе вдалося?

Менська міська рада звернулася до Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА з проханням виділити кошти для реалізації екологічного проєкту. У рамках обласної програми було надано 700 тисяч гривень. Завдяки цим коштам Макошине отримало сучасні контейнерні майданчики, кожен з яких обладнаний чотирма контейнерами: два для твердих побутових відходів (ТПВ) і два для роздільного збору сміття.

Ірина Єкименко, начальниця відділу житлово-комунального господарства та комунального майна, розповіла, що завдяки новому сміттєвозу, який пресує відходи, заощадили час і кошти. Централізоване вивезення сміття замінило змішану систему, яка була раніше. Тепер 80% мешканців селища охоплені послугами.

Робота в стислі терміни

Також Ірина Валеріївна зазначила, що роботи були виконані якісно, хоча і в надзвичайно стислі терміни. Кошти з обласного екологічного фонду надійшли в листопаді, а вже до 15 грудня завершили всі роботи та підготували звіт. Завдяки злагодженій співпраці з фермерським господарством Євгенія Яницького, яке виступило підрядником, майданчики були облаштовані оперативно, незважаючи на складні погодні умови.

Процес удосконалення триває. Планується проаналізувати наповненість контейнерів та визначити оптимальну частоту вивезення відходів. У разі потреби в 2025 році буде встановлено додаткові майданчики, щоб охопити все селище сучасною системою збору сміття.

Джерело: Менська міська рада, пресреліз

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Вiдео

Чиновники ховаються, ям все більше: що з дорогами Чернігова?

14 БЕРЕЗНЯ 2026, 21:00

Премʼєрка Свириденко на Чернігівщині: про захист енергетики, дороги та наступну зиму

14 БЕРЕЗНЯ 2026, 17:26

Знайшла: жінка шукала родину переселенців, щоб приглядати за свекрухою

14 БЕРЕЗНЯ 2026, 15:11

Із прикордоння переїжджає інтернат для дорослих: у приміщення колишньої гімназії

14 БЕРЕЗНЯ 2026, 13:48

Вiдео

Реформа шкільного харчування: що змінилося і чи задоволені діти

14 БЕРЕЗНЯ 2026, 12:18

У Чернігові попередили рибалок: на Стрижні скидатимуть лід

14 БЕРЕЗНЯ 2026, 11:27

Купили за мільйон і не заплатили борги: спиртзавод на Чернігівщині повернули державі

14 БЕРЕЗНЯ 2026, 10:25

ТОП-переглядів