У росії біля кордону із Чернігівщиною підірвалися на міні двоє військових

07 КВІТНЯ 2023, 15:43

2616

Двоє військових підірвалися на міні у Брянській області. Один із чоловіків загинув, пише пропагандистський телеграм-канал Baza. Відстань до чернігівського кордону - 700 метрів. Це ділянка кордону неподалік села Гремʼяч, Новгород-Сіверська громада.

За попередніми даними, російські військові відпрацьовували ділянку поряд із селищем Запєсочьє, яке знаходиться біля російсько-українського кордону. Автомобіль із військовими наїхав на міну – один чоловік загинув, ще один отримав легке поранення.

За дві години до того ж району (Погарський р-н, Брянська область, с. Случевськ, знаходиться на відстані 7 км від Запєсочья) заходив Російський добровольчий корпус.

У росії біля кордону із Чернігівщиною підірвалися на міні двоє військових

У росії біля кордону із Чернігівщиною підірвалися на міні двоє військових

Як повідомляв «Час Чернігівський», у росіян спробували це подати як групу диверсантів кількістю до 15 осіб. Насправді ж, спецпризначенці лише попередили місцевих жителів про евакуацію з небезпечної місцевості, а також роздали відповідні попереджувальні листівки. Про що записали навіть окреме відео.

Окрім того, у телеграм-каналі корпусу запостили також опитування щодо того, чи зможе РДК ще раз перетнути російський кордон. 56% користувачів відповіли ствердно. Враховуючи, що це вже друга така операція, шанси, що РДК і втретє прийде на Брянщину - доволі високі.

У росії біля кордону із Чернігівщиною підірвалися на міні двоє військових

"Час Чернігівський" писав про злочинні дії росіян: Найбільший обстріл за останній рік – росіяни поливали вогнем прикордонне село на Чернігівщині.

Схожі новини

Мамин співмешканець пив та катував дітей 5 днів: на Чернігівщині засудили за домашнє насильство

25 СЕРПНЯ 2025, 19:51

5-річний син щороку загадував одне бажання - побачити тата. З полону повернувся оборонець ЧАЕС

25 СЕРПНЯ 2025, 17:12

Поліцейський у Чернігові врятував чоловіка з відкритим переломом ноги

25 СЕРПНЯ 2025, 16:18

На Чернігівщині запускають найбільший насіннєвий центр України

25 СЕРПНЯ 2025, 16:01

Фото

У селищній громаді облаштували нові парковки

25 СЕРПНЯ 2025, 14:45

Моніторинг Десни та Сейму: результати перевірки Держекоінспекції

25 СЕРПНЯ 2025, 14:41

На Чернігівщині керівник резервуарного парку викрав дизель на пів мільйона

25 СЕРПНЯ 2025, 14:20

ТОП-переглядів