У мирному житті був зварювальником, на війні - старшим техніком. Чернігівщина втратила захисника

31 ЖОВТНЯ 2024, 09:16

2603

Ярмоленко Анастасія

Сергій Майданник. Загинув чернігівець: був зварювальником, на війні - старшим техніком

Сергій Майданник

26 жовтня, виконуючи бойове завдання, загинув сержант мінометної батареї, старший технік, патріот своєї Батьківщини, захисник - 27-річний Сергій Миколайович Майданник, житель Малої Загорівки. 

Народився Сергій Миколайович 15 жовтня 1997 року. Після закінчення 9 класів Малозагорівської школи з 2013-го по 2017-й навчався у Борзнянському держсільгосптехнікумі за спеціальністю «Організація і технологія ведення фермерського господарства». Далі продовжив здобувати освіту в Сумському національному аграрному університеті, отримав ступінь бакалавра за напрямком «Агрономія».

Працював зварювальником на заводі залізобетонних конструкцій у Києві, потім перейшов працювати водієм на будівництві.

З початком повномасштабного вторгнення з першого дня війни пішов добровольцем захищати рідну землю від ворога і вступив до лав ТРО. Брав участь у боях на Чернігівщині, Сумщині, Донеччині та Луганщині. 

Сергій Майданник був добрим, товариським, відважним, завжди готовим прийти на допомогу побратимам у тяжку хвилину, мав багато друзів.

Сергій Майданник 

Сергій Майданник

Олександр Вакулько:

- Куме ти навіки в наших серцях. Царство Небесне. Ти наш Герой. Спочивай братику З миром.

Софія Радченко:

- Навіки в серцях Серьож💔

Юлія Гапшенко-Косташ:

- Низький уклін та світла памʼять тобі Серьожка💔

«Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини. Та нехай добрий, світлий спомин про нашого земляка стане сильнішим за смерть. Наш Герой назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлого. Розділяємо разом з вами біль втрати, сумуємо разом з вами. Вічна пам’ять Герою-Захиснику Сергію Майданнику, який своє життя віддав, боронячи рідну землю!», - співчувають близьким та рідним у Борзнянській міськраді.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Росіяни бʼють "молніями" по прикордонному місту на Чернігівщині

19 КВІТНЯ 2026, 19:25

Вiдео

Впала у ванній і лежала: як пережили атаку і хто допомагав мешканцям пошкодженого будинку в Чернігові

19 КВІТНЯ 2026, 19:13

Гранатометник 12-ї бригади спеціального призначення «Азов» загинув у 24. У громадах втрати

19 КВІТНЯ 2026, 15:48

Кав’ярню у Чернігові відкрили за гроші державного гранту

19 КВІТНЯ 2026, 14:16

Журналісти порівняли ціни на ринку Чернігова: 20 років тому і цього Великодня

19 КВІТНЯ 2026, 12:46

У громаді на Чернігівщині є нічийний будинок: шукають жильців

19 КВІТНЯ 2026, 11:47

Фото

Нацполіція та ДСНС показали фото наслідків нічної атаки на Чернігів

19 КВІТНЯ 2026, 09:34

ТОП-переглядів