У лісах Новгород-Сіверської громади знайшли залишки РСЗВ «Ураган»

Вер 14, 12:35

916

На небезпечну знахідку натрапили лісівники Новгород-Сіверщини. Від початку повномасштабної війни в Сумській та Чернігівській областях триває сувора заборона на відвідування лісів. Знахідка у вигляді боєприпасу реактивної системи залпового вогню «Ураган» - черговий доказ, що заборону не варто ігнорувати.

Тож у зв'язку з початком осіннього періоду та розпалу сезону грибів, лісівники нагадують, що візит до лісу може вартувати вашого життя.

«Цінувальники "тихого полювання" мають розуміти, що розмінування у лісових масивах прикордонних областей зараз не проводиться і не буде проводитись ще довгий час. Деякі місця заміновані спеціально, і на те, щоб обстежити усі ділянки, необхідно витратити велику кількість часу та ресурсів», - інформує Північний лісовий офіс.

За словами речника ГУ ДСНС в Чернігівській області Олександра Івченка, першочергове завдання – це розмінування населених пунктів, доріг державного значення, доріг між населеним пунктами та узбіч.

Загалом, від початку вторгнення сапери в регіоні обстежили майже 40 тис га знешкодили понад 52 тис боєприпасів. За даними сайту ДСНС, нині Чернігівщина є регіоном з найбільшим обсягом обстежених територій. На другому місці - Київщина з показником обстежених ділянок у 24,2 тис га.

"Час Чернігівський" писав про таке: Відчайдухи на Чернігівщині збирають гриби поряд з бронетехнікою і нерозірваними боєприпасами

Схожі новини

Ворог обстріляв три громади на Чернігівщині: є поранені та пожежі

Гру 03, 08:42

Цуцики, обзели і пучки: в яку ціну відходи деревини для людей

Гру 02, 21:43

Під Марʼїнкою загинув батько трьох дітей, уродженець Новгород-Сіверської громади

Гру 02, 18:59

Фотографував військомат та блокпости: суд дав 7 років студенту із Чернігівщини

Гру 02, 17:12

Де можна придбати чернігівську новорічну ялинку?

Гру 02, 16:17

Росіяни обстріляли прикордонну громаду Чернігівщини із мінометів - поранені двоє людей

Гру 02, 15:01

У Прилуках прийнято бюджет міста на 2024 рік

Гру 02, 14:21

ТОП-переглядів