У Корюківській громаді горів рекреаційний пункт, відкритий торік

08 ЧЕРВНЯ 2023, 12:13

3741

7 червня горів рекреаційний пункт "Діброва" філії "Корюківське лісове господарство", який розташований на території Андрониківського лісництва біля траси Чернігів-Корюківка, інформує Північний лісовий офіс.

За попередньою інформацією, причина загоряння - підпал. Вогонь побачив майстер лісу, завдяки чому пожежу оперативно ліквідували, та полумʼя встигло знищити частину пункту.

"Діброва"- найновіший рекреаційний пункт філії, який відкрили у листопаді 2022 року. Що там за інфраструктура? Екологічна стежка, 8 альтанок, 2 мангальні зони, волейбольне поле, дитячі майданчики, гойдалки, місця для приготування їжі на багатті.

"Ми відкривали його з думкою про людей, адже такі островки відпочинку зараз потрібні, як ніколи. В умовах воєнного стану цивільному населенню заборонено відвідувати ліси, а в межах рекреаційних пунктів можна насолоджуватись природою, не хвилюючись за своє життя. До того ж відпочивати тут цілком безкоштовно. Дуже прикро, що люди на таке спроможні", - коментують працівники філії "Корюківське лісове господарство".

У Корюківській громаді горів рекреаційний пункт, відкритий торік

Так виглядав до пожежі

"Час Чернігівський" писав про Корюківщину:

Схожі новини

Вiдео

Чекали місяцями, ідентифікували за ДНК: посмертні нагороди передали родинам полеглих Героїв

26 КВІТНЯ 2026, 20:11

Інсульт у 20-річного юнака: лікар розповів скільки часу є для порятунку у таких випадках

26 КВІТНЯ 2026, 18:29

Не повернувся із завдання в Курській області. Вважався зниклим безвісти. У громадах втрати

26 КВІТНЯ 2026, 16:36

Тихий і добрий чоловік забив палицею сусіда: через що конфлікт

26 КВІТНЯ 2026, 14:19

Жінка з Чернігівщині впізнала чоловіка на російських каналах

26 КВІТНЯ 2026, 12:40

Поліція та комунальники: що відбувається на місці прильоту в Чернігові

26 КВІТНЯ 2026, 10:17

Атака на Чернігів та околиці: пошкоджено багато приватних будинків у приміській громаді

26 КВІТНЯ 2026, 09:50

ТОП-переглядів