У громаді - жалоба: у 44-річного танкіста зупинилося серце

02 ГРУДНЯ 2024, 09:17

12759

Ярмоленко Анастасія

Максима Бодька провели в останню путь на Прилуччині

Максима Бодька провели в останню путь на Прилуччині

На Прилуччині у Сухополовʼянській громаді втрата - 29 листопада зупинилося серце захисника-земляка Максима Бодька з села Сухополова. 1 грудня його провели в останню путь усім селом, повідомили у сільській раді. 

Бодько Максим Миколайович народився 3 грудня 1979 року в місті Актау (Казахстан). Згодом родина переїхала  на постійне проживання в село Сухополова Прилуцького району, де Максим і закінчив Сухополов’янську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. Потім навчання у Прилуцькому СПТУ-34, де здобув спеціальність «каменяра». Працював різноробочим на заводі «Пластмас», на будівництві. 

26 грудня 2022-го був призваний Прилуцьким РТЦК та СП  до лав Збройних сил України. Проходив службу командиром танка. Захищав незалежність та територіальну цілісність України від російського агресора на Запорізькому напрямку (населені пункти: Оріхове, Роботине). У 2023-му був комісований за станом здоров’я, проходив лікування. 29 листопада серце захисника зупинилося. Максиму назавжди буде 44 роки. 

«У глибокому смутку залишилися без сина мати Любов Василівна, без чоловіка цивільна дружина Світлана, без батька донька Мирослава, без брата рідна - сестра Алла. Сільський голова Денис Росовський від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Сухополов’янської громади висловив щирі співчуття рідним та близьким воїна», - йдеться на сторінці сільської ради.

У громаді - жалоба: у 44-річного танкіста зупинилося серце

У громаді - жалоба: у 44-річного танкіста зупинилося серце

У громаді - жалоба: у 44-річного танкіста зупинилося серце

Прийшли попрощатися з воїном і його однокласники. Однокласниця Вікторія Котеленець навіть виголосила власний вірш-присвяту Максиму. 

Ніна Щербань:

- Кумець, Вічна пам'ять, Царство небесне

Олена Онищенко:

- Вічна пам'ять, спочивай з миром, неможливо в це повірити та усвідомити, що ти так рано від нас пішов!!!

Надія Сєрая:

- Царство небесне Герою 🕯🕯легких тобі хмаринок, Максим

Поховали військовослужбовця на місцевому кладовищі в селі Сухополова Прилуцького району.

"Час Чернігівський" писав про таке:

Схожі новини

Ніжин знову атакували ворожі безпілотники

17 ВЕРЕСНЯ 2025, 20:00

Вiдео

Лікарі не давали і 1%, але я живий: мінометник 119 бригади про війну, мотивацію і дітей

17 ВЕРЕСНЯ 2025, 19:21

Суддю з райсуду Чернігова відправили у відставку

17 ВЕРЕСНЯ 2025, 17:19

Врятував пʼятьох, а сам загинув: у громаді попрощалися із захисником

17 ВЕРЕСНЯ 2025, 16:13

Майже 300 млн грн виділив Уряд на відновлення поліклініки Чернігівської ЦРЛ

17 ВЕРЕСНЯ 2025, 15:01

Райсуд Чернігова ніяк не можуть доукомплектувати: чому так?

17 ВЕРЕСНЯ 2025, 14:17

На Чернігівщині під час пожежі у приватному будинку загинув чоловік

17 ВЕРЕСНЯ 2025, 13:48

ТОП-переглядів