У громадах Чернігівщини поховали пʼятьох загиблих на фронті бійців

14 ЖОВТНЯ 2023, 08:41

5712

У громадах Чернігівщини поховали пʼятьох загиблих на фронті бійців

Олександр Власенко, Михайло Фелюст, Сергій Шматок, Станіслав Корнієнко та Олександр Нагорний

На Чернігівщині попрощалися з п'ятьма бійцями ЗСУ. Олександра Власенка поховали у Бобровицькій громаді, Михайла Фелюста - у Чернігові, Сергія Шматка - у Остерській громаді, Станіслава Корнієнка у Менській громаді, Олександра Нагорного - у Холмах. Вони загинули при виконанні бойових завдань на Херсонщині, Луганщині та Донеччині.


Молодший сержант Олександр Власенко народився 10 січня 1993 року в селі Киїнка Чернігівського району. Середню освіту здобував у школі в Бобровиці. Після закінчення дев'ятого класу, у 2009 році вступив до Київського електромеханічного технікуму імені Островського, де у 2012 році опанував спеціальність механіка залізничного транспорту. 

У 2013-2014 роках проходив службу за мобілізацією. Після демобілізації працював старшим механіком СЦБ залізничної станції Дарниця в АТ "Укрзалізниця". Під час роботи заочно здобував вищу освіту в Українському державному університеті залізничного транспорту в місті Харків.

З 2019 року працював в торговельній мережі магазинів "Епіцентр", був на посаді механіка з обслуговування виробничого устаткування. 

Олександр Власенко

Олександр Власенко

28 квітня 2022 року, після повномасштабного вторгнення РФ в Україну, добровільно вступив до лав Збройних Сил України. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А1962.

Загинув 24 червня 2022 року під час виконання бойового завдання на Херсонському напрямку. З того часу вважався зниклим безвісти. 

Прощання з Олександром Власенком

Прощання з Олександром Власенком у Бобровиці

Прощання з Олександром Власенком

Поховали Олександра на кладовищі в Бобровиці.


Солдат Михайло Фелюст народився 27 грудня 2001 року в Чернігові. З восьми років займався у спортивному клубі "Білий вітер". Закінчив дев'ять класів Чернігівського колегіуму №11, далі вступив до Фахового коледжу транспорту та комп'ютерних технологій при ЧНТУ. Після його закінчення працював електриком дільниці будівельної компанії "Атлант" у Києві. 

У лютому 2023 року підписав контракт та долучився до лав ЗСУ. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А2120, був на посаді командира першого аеромобільного відділення.

Михайло Фелюст із Чернігова

Михайло Фелюст

Брав участь у боях під Кремінною, Сіверським та Білогорівкою. 

Загинув 6 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання на Луганщині. 

Прощання з Михайлом Фелюстом у Чернігові

Прощання з Михайлом Фелюстом

Попрощалися з воїном у Чернігові в Катерининському храмі, поховали на кладовищі в Ялівщині.


Сержант Сергій Шматок народився 18 червня 1983 року в селі Любечанинів, Остерська громада. У 1998 році закінчив місцеву школу та здобув середню освіту. З 14 листопада 2001 року по 25 квітня 2003 проходив строкову військову службу. 

Сергій Шматок із Остра

Сергій Шматок

З березня 2015 року по квітень 2016 року проходив військову службу за частковою мобілізацією. У березні цього року знову став до лав оборонців. Захищав Україну у складі одного з підрозділів військової частини А0222, був на посаді командира протитанкового відділення. 

Прощання з Сергієм Шматком у Остерській громаді

Прощання з Сергієм Шматком

Загинув 8 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині внаслідок ворожого мінометно-артилерійського обстрілу. Попрощалися з воїном та поховали його на кладовищі малої батьківщини.


Солдат Станіслав Корнієнко народився 2 лютого 1975 року у Мені. У місцевій школі закінчив дев'ять класів. Далі навчався у Конотопському ПТУ. 

Протягом 1991-1993 років проходив строкову військову службу. Останні роки працював у КП "МЕНАКОМУНПОСЛУГА" доглядачем кладовищ. 

Станіслав Корнієнко із Мени

Станіслав Корнієнко

До лав оборонців долучився у серпні 2022 року, був у складі підрозділу військової частини А2167 на посаді навідника кулеметного взводу. 

23 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині підрозділ Станіслава втратив з ним зв'язок. З того часу воїна вважали зниклим безвісти. 9 жовтня надійшла звістка про загибель Станіслава у тому бою внаслідок ворожого обстрілу. 

Прощання з Станіславом Корнієнком у Менській громаді

Прощання з Станіславом Корнієнком

Поховали Станіслава на кладовищі малої батьківщини.


Солдат Олександр Нагорний народився 24 травня 1972 року у селищі Холми Корюківського району. У 1986 році закінчив місцеву школу та вступив до професійно-технічного училища, що у Чернігові, де опанував професію "Маляр, монтажник залізобетонних конструкцій". 

Олександр Нагорний із Холмів

Олександр Нагорний

У 1990 році проходив військову службу у Німеччині на посаді телефоніста. Після її закінчення повернувся до рідного селища та працював трактористом у місцевому колгоспі. До ЗСУ долучився у квітні 2023 року. Службу ніс на посаді навідника мотопіхотного відділення одного з підрозділів військової частини А4590. Загинув 6 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Прощання з Олександром Нагорним у Холмах

Прощання з Олександром Нагорним

Прощання з Олександром Нагорним

Попрощалися з воїном та поховали його на кладовищі малої батьківщини.


Джерело: Чернігівський обласний ТЦК та СП, Суспільне Чернігів, Бобровицька міська рада, Менська міська рада, Холминська селищна рада

"Час Чернігівський" писав про загиблих Героїв із Чернігівщини: 

Схожі новини

Менше обстрілів, більше ворожих дронів: ситуація у прикордонні Чернігівщини

15 КВІТНЯ 2024, 08:19

Загинули на фронті: на Чернігівщині поховали трьох бійців ЗСУ

14 КВІТНЯ 2024, 21:37

За держзраду суд дав пастуху п’ятнадцять років

14 КВІТНЯ 2024, 19:58

Виконують пісні на замовлення, гроші йдуть на авто для військових

14 КВІТНЯ 2024, 18:33

У молодої родини горів відремонтований будинок

14 КВІТНЯ 2024, 17:29

За три дні мати зібрала 130 тис грн сину на бусик: віддавати їздила на Донеччину

14 КВІТНЯ 2024, 16:38

Чим обробляти дерево якщо брунька вже зелена

14 КВІТНЯ 2024, 14:16

ТОП-переглядів