У Городнянській громаді змінили тривалість комендантської години

19 СЕРПНЯ 2022, 12:34

3372

У Городнянській громаді змінили тривалість комендантської години

Фото з відкритих джерел

З 20 серпня комендантська година на території Городнянської громади діятиме з 22.00 до 05.00 (в області загалом – з 23:00 до 04:00). Про це повідомляє Городнянська міська рада. 

Відповідне розпорядження міський голова Андрій Богдан підписав 16 серпня. 

Час дії комендантської години змінено відповідно до чинних Законів України та розпорядження начальника Чернігівської обласної військової адміністрації.

Нагадаємо: в цей період заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях. У випадку крайньої потреби громадянам та працівникам об’єктів критичної інфраструктури необхідно мати при собі документи, що посвідчують особу, чи спеціальну перепустку.

Читати також: Коропська громада: бомбосховища, нестача лікарів, відновлення бізнесу

 

Схожі новини

Лисички пішли: почім приймають гриби на Чернігівщині

11 ЧЕРВНЯ 2026, 16:40

Сапер із передмістя Чернігова поліг на Харківському напрямку

11 ЧЕРВНЯ 2026, 15:38

«Мошок відлякує одеколон»: жінка купує його в церкву, щоб протирати ікони

11 ЧЕРВНЯ 2026, 14:31

Двоє суддів із Чернігівщини - серед претендентів на 20 посад у Вищому антикорсуді

11 ЧЕРВНЯ 2026, 12:21

Відомий чернігівський військовий та актор розповів про приліт «шахеда» у свій дім

11 ЧЕРВНЯ 2026, 11:03

На Єгорові горіла куртка: діти дивом врятувалися після удару «шахеда» по клубу

11 ЧЕРВНЯ 2026, 09:28

Дроном по старостату: росіяни обстріляли громаду на Чернігівщині

11 ЧЕРВНЯ 2026, 08:57

ТОП-переглядів