У Чернігові врятували тварину - рідкісний гібрид вовка та собаки

28 ЛЮТОГО 2024, 09:04

21162

Дора - гібрид вовка і собаки

Дора - гібрид вовка і собаки

До порятунку тварини долучилися чернігівські зооволонтери, повідомила очільниця ВСЦ «Крок до тварин» Тетяна Діденко. Вона зауважила, що Дора (так назвали врятовану дівчинку) - гібрид вовка і собаки. 

«Вовка в ній точно більше. Хоча визначити відсоткову присутність собаки вкрай складно, через неналежні умови утримання і неправильне харчування.

Вона виросла в неволі і обожнює людей. Люди, у своїй більшості, не відповідають їй взаємністю. Ми дізнались про Дору випадково з посту з проханням перевезти вовка до зоопарку. І втратили спокій. Ми обов'язково  мали врятувати цю дівчинку. Є люди, що стають своїми навіть на відстані. Чи то через спільність ідеалів, чи то через однаковість поглядів, чи просто так вирішує Всесвіт. В будь якому випадку, люди, що стерилізують не лише котів і собак, а ще й вовків і ведмедів, точно наші!», - емоційно пише Тетяна Діденко. 

Зооволонтери з Чернігівщини

Зооволонтери з Чернігівщини

Дору, а точніше Німфадору, спочатку передали фахівцям спеціалізованого центру порятунку диких тварин «Біла Скеля». 

Наприкінці лютого Дору перевезли в новий дім. Вперше за майже 4 роки життя вона спробувала м'ясо. Окрім того, зооволонтери попереджують у жодному разі не тягнути додому диких тварин. 

«Навіть якщо вам здається, що ви рятуєте, майже  завжди шкоди ви приносите більше. Тим паче не заохочуйте їх розмноження в неволі!», - наголосила Діденко. 

У Чернігові врятували тварину - рідкісний гібрид вовка та собаки. Дора У Чернігові врятували тварину - рідкісний гібрид вовка та собаки. Дора

У самому притулку пролили трохи більше світла на долю Дори. Там повідомили, що тварина - природний гібрид. Таке трапляється зрідка. Дівчинку вкрали з лігва маленькою і тримали в клітці майже 4 роки. 

Згодом Тетяна Діденко уточнила, що Дора до року - перебувала просто у дворі, потім -  у вольєрі. Поведінка в дівчинки вовча, тож місцеві жителі категорично були проти такого сусідства і змусили власника шукати варіанти. 

«Вона погано харчувалася, тож вона навіть взимку не мала зимового хутра. Вдячні чудовій організації "Крок до тварин", що дали шанс Німфадорі на інше життя. Вона багато їсть і знайомиться з персоналом», - зазначили у притулку «Біла Скеля». 
 

Тварина освоїлася і навіть почала обростати хутром.

Джерело: Тетяна Діденко

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Вiдео

У Чернігові у місцевому парку висадили берези

23 КВІТНЯ 2024, 21:19

Поранений під час оборони Чернігова: таз і ноги 48-річного чоловіка нечутливі

23 КВІТНЯ 2024, 20:14

Вiдео

Пільгові кредити для селян Чернігівщини у 2024 році: хто може скористатися

23 КВІТНЯ 2024, 18:09

Vodafone інвестує в громаду Чернігівщини: у віддалених селах ловитиме 4G

23 КВІТНЯ 2024, 17:24

У Чернігові прощались із 25-річним бійцем

23 КВІТНЯ 2024, 16:47

Фото

Підрядник розказав, як просувається будівництво моста поблизу Шестовиці

23 КВІТНЯ 2024, 16:31

Нові правила мобілізації: як каратимуть ухилянтів на Чернігівщині

23 КВІТНЯ 2024, 15:17

ТОП-переглядів