У Чернігові у сімейній поліклініці включили опалення: після депутатського та прокурорського «пенделя»

20 ЛИСТОПАДА 2023, 09:11

1691

У Чернігові у сімейній поліклініці включили опалення: після депутатського та прокурорського «пенделя»

У Чернігові у дитячій поліклініці включили опалення: після депутатського та прокурорського «пенделя»

Днями "Сімейна поліклініка" нарешті стала опалюватися, повідомила депутатка Чернігівської міської ради Марина Семененко.

«Після стабілізації системи опалення, включать і басейн. Кримінальне провадження по службовій недбалості чиновників Управління капітального будівництва також відкрито. Будемо чекати подробиць», - повідомила діячка у соцмережах.

Також вона оприлюднила лист від обласної прокуратури, в якому йдеться про те, що на підставі її звернення відкрите кримінальне провадження за ч.1. Ст.367 ККУ (службова недбалість).

Прокуратура відкрила кримінальне проваження по зверненню депутатки Марини Семененко

Користувачі у коментарях підтверджують факт опалення закладу.

Майстер Дримба:

- Підтверджую. Вчора були. Батареї - теплі.

Тана Опко:

- Дякую за гарну новину! Радію кожному зусиллю наших Чернігівських «рушийників» (від слова рухати), мрію, щоб моторчики їхні не зламалися!))

Ремонтували так, що не влючили опалення

Про ситуацію про те, що заклад буквально замерзає - містяни почали повідомляти ще у жовтні, коли по місту стали вмикати централізоване опалення.

На початку листопада Марина Семененко, за зверненням підписників, написала депутатське звернення. Однак, відповідь вразила.

Виявляється, що в Сімейній поліклініці мали замінити газовий котел. Проектні роботи ще були у 2019. Замовник робіт - Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради. 10 серпня цього року дирекцію Сімейної поліклініки повідомили, що переможцем торгів визнано ТОВ «Укрспецсервіс». 14.08.2023 працівники отримали доступ до обʼєкту, газопостачання було припинено. Кінцевий термін виконання робіт - 15.10.2023, проінформувала Семененко про все, що вдалося дізнатися.

«Проте, роботи не були виконані! Керівник Сімейної поліклініки зверталась до Управління капітального будівництва з Заявою-обхідним листом на дозвіл на відновлення газопостачання. Проте, чиновники управління не надали відповідних документів!», - дивується депутатка.

Вона також зацитувала лист, який отримала від гендиректорки КНП «Сімейна поліклініка» ЧМР Людмили Овсієнко. В якому, зокрема, посадовиця зазначила, що заклад не має жодних боргів за спожитий газ.

«Вся технічна документація, яку надає Управління капітального будівництва, не узгоджується та не приймається Управлінням метрології з звʼязку з порушенням та невідповідності технічним вимогам.

З огляду на те, що станом на 7.11.2023 Управлінням капітального будівництва ЧМР не надані документи, відповідними службами не підписується обхідний лист, що в свою чергу розглядається нами як НАВМИСНЕ ВЧИНЕННЯ УПРАВЛІННЯМ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ПЕРЕШКОД!»

Тож, тоді ж Семененко звернулася до правоохоронних органів з проханням дослідити причини недбалості та притягнути до відповідальності чиновників Управління капітального будівництва, які створили штучні перешкоди та не дозволяли підключитись до опалення поліклініці.

ДжерелоМарина Семененко

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Фото

У Чернігівській ОВА передали нагороди родинам загиблих бійців

16 КВІТНЯ 2024, 17:31

Фото

100-літній бахмаччанин розповів про власні секрети довголіття

16 КВІТНЯ 2024, 17:18

Фото

Жінка із Сновщини збирає зморшки пригорщами

16 КВІТНЯ 2024, 15:50

У сусідній Сумщині - велика втрата: на фронті загинув міський голова Лебедина Олександр Бакликов

16 КВІТНЯ 2024, 14:44

Тренерка розказала, чому діти з Чернігова їздять плавати у Славутич

16 КВІТНЯ 2024, 13:31

Воїн з Чернігівщини отримав "Золотий Хрест". Про нагороду розказав майже через рік

16 КВІТНЯ 2024, 12:24

На прикордонні Чернігівщини людина живе у болоті

16 КВІТНЯ 2024, 11:21

ТОП-переглядів