У Чернігові у сімейній поліклініці включили опалення: після депутатського та прокурорського «пенделя»

Лис 20, 09:11

1234

У Чернігові у сімейній поліклініці включили опалення: після депутатського та прокурорського «пенделя»

У Чернігові у дитячій поліклініці включили опалення: після депутатського та прокурорського «пенделя»

Днями "Сімейна поліклініка" нарешті стала опалюватися, повідомила депутатка Чернігівської міської ради Марина Семененко.

«Після стабілізації системи опалення, включать і басейн. Кримінальне провадження по службовій недбалості чиновників Управління капітального будівництва також відкрито. Будемо чекати подробиць», - повідомила діячка у соцмережах.

Також вона оприлюднила лист від обласної прокуратури, в якому йдеться про те, що на підставі її звернення відкрите кримінальне провадження за ч.1. Ст.367 ККУ (службова недбалість).

Прокуратура відкрила кримінальне проваження по зверненню депутатки Марини Семененко

Користувачі у коментарях підтверджують факт опалення закладу.

Майстер Дримба:

- Підтверджую. Вчора були. Батареї - теплі.

Тана Опко:

- Дякую за гарну новину! Радію кожному зусиллю наших Чернігівських «рушийників» (від слова рухати), мрію, щоб моторчики їхні не зламалися!))

Ремонтували так, що не влючили опалення

Про ситуацію про те, що заклад буквально замерзає - містяни почали повідомляти ще у жовтні, коли по місту стали вмикати централізоване опалення.

На початку листопада Марина Семененко, за зверненням підписників, написала депутатське звернення. Однак, відповідь вразила.

Виявляється, що в Сімейній поліклініці мали замінити газовий котел. Проектні роботи ще були у 2019. Замовник робіт - Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради. 10 серпня цього року дирекцію Сімейної поліклініки повідомили, що переможцем торгів визнано ТОВ «Укрспецсервіс». 14.08.2023 працівники отримали доступ до обʼєкту, газопостачання було припинено. Кінцевий термін виконання робіт - 15.10.2023, проінформувала Семененко про все, що вдалося дізнатися.

«Проте, роботи не були виконані! Керівник Сімейної поліклініки зверталась до Управління капітального будівництва з Заявою-обхідним листом на дозвіл на відновлення газопостачання. Проте, чиновники управління не надали відповідних документів!», - дивується депутатка.

Вона також зацитувала лист, який отримала від гендиректорки КНП «Сімейна поліклініка» ЧМР Людмили Овсієнко. В якому, зокрема, посадовиця зазначила, що заклад не має жодних боргів за спожитий газ.

«Вся технічна документація, яку надає Управління капітального будівництва, не узгоджується та не приймається Управлінням метрології з звʼязку з порушенням та невідповідності технічним вимогам.

З огляду на те, що станом на 7.11.2023 Управлінням капітального будівництва ЧМР не надані документи, відповідними службами не підписується обхідний лист, що в свою чергу розглядається нами як НАВМИСНЕ ВЧИНЕННЯ УПРАВЛІННЯМ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ПЕРЕШКОД!»

Тож, тоді ж Семененко звернулася до правоохоронних органів з проханням дослідити причини недбалості та притягнути до відповідальності чиновників Управління капітального будівництва, які створили штучні перешкоди та не дозволяли підключитись до опалення поліклініці.

ДжерелоМарина Семененко

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Вдвох були на бойовому завданні: на Чернігівщині прощались із братами, які загинули в один день

Гру 03, 09:46

ЗМІ повідомляють про вороже ДРГ, яке напало на бліндаж прикордонників на Чернігівщині

Гру 03, 09:08

Ворог обстріляв три громади на Чернігівщині: є поранені та пожежі

Гру 03, 08:42

Цуцики, обзели і пучки: в яку ціну відходи деревини для людей

Гру 02, 21:43

Під Марʼїнкою загинув батько трьох дітей, уродженець Новгород-Сіверської громади

Гру 02, 18:59

Фотографував військомат та блокпости: суд дав 7 років студенту із Чернігівщини

Гру 02, 17:12

Де можна придбати чернігівську новорічну ялинку?

Гру 02, 16:17

ТОП-переглядів