У Чернігові поховали двох загиблих бійців, один з них - оборонець "Азовсталі"

11 ЛИПНЯ 2024, 07:43

4762

Дмитро ЮЩЕНКО та Дмитро ВОДЕНЬ - загиблі бійці з Чернігова

Дмитро ЮЩЕНКО та Дмитро ВОДЕНЬ - загиблі бійці з Чернігова

На Чернігівщині 10 липня прощались із двома бійцями ЗСУ. Дмитра ЮЩЕНКА та  Дмитра ВОДНЯ поховали у Чернігові.


Головний сержант Дмитро ЮЩЕНКО народився 30 листопада 1993 року в місті Чернігів. Закінчив 11 класів в школі №14. Одразу після закінчення школи проходив строкову військову службу, а потім розпочав трудову діяльність.

У грудні 2016 року уклав контракт та долучився до лав  Збройних Сил України, у той час службу проходив в 1 окремій танковій Сіверській бригаді на посаді командира танку. У грудні 2019 року повернувся до цивільного життя, але з початком повномасштабної війни без вагань повернувся до війська та вкотре став на захист України.

Боронив східні кордони держави, під час виконання чергового бойового завдання на Донеччині отримав тяжке поранення. Був евакуйований до медичного закладу Дніпра, де серце воїна зупинилося 3 липня 2024 року. Попрощалися із бійцем у Чернігові, поховали на кладовищі Яцево.


Штаб-сержант Дмитро ВОДЕНЬ народився 16 вересня 1980 року в місті Бердянськ Запорізької області. До лав прикордонників вступив у 2003 році. Службу проходив на ВПС Грем'яч Чернігівського прикордонного загону.  Із 2017 року безпосередньо брав участь в АТО та ООС як військовослужбовець одного з підрозділів Донецького прикордонного загону. Останнім часом обіймав посаду начальника інженерно-позиційної групи. Після повномасштабного вторгнення рф брав участь в боях за Маріуполь.

Загинув 19 квітня 2022 року під час оборони "Азовсталі". Тіло воїна вдалося повернути внаслідок чергового обміну тілами полеглих на полі бою, а встановити його особу - за результатами ДНК-експертизи.  Похований 9 липня 2024 року на Алеї Слави кладовища Яцево у Чернігові.


Джерело: Чернігівський ТЦК та СП

"Час Чернігівський" писав про таке: 

 

Схожі новини

Вiдео

Згоріли живцем, кісточки лишилися: на Чернігівщині за добу у вогні загинуло 5 людей

16 СІЧНЯ 2026, 10:27

Народився в Криму - помер на Чернігівщині: життя офіцера забрала хвороба

16 СІЧНЯ 2026, 09:19

До 17 годин без електрики: графіки відключень по Чернігівщині на пʼятницю, 16 січня

16 СІЧНЯ 2026, 08:45

Скільки ворожих дронів збили захисники на Чернігівщині від початку року

15 СІЧНЯ 2026, 18:18

На спеціальному енергетичному селекторі Президент згадав про Чернігівщину

15 СІЧНЯ 2026, 17:26

Росіяни обстріляли прикордонну громаду на Чернігівщині: поранено місцевого жителя

15 СІЧНЯ 2026, 16:26

Вчитель із сільської школи вдруге поспіль - у десятці найактивніших педагогів України

15 СІЧНЯ 2026, 14:57

ТОП-переглядів