У Чернігові депутату від ОПЗЖ повідомили про підозру. Але справа не політична: збитки 1 млн грн

12 ВЕРЕСНЯ 2023, 14:12

1839

У Чернігові депутату від ОПЗЖ повідомили про підозру. Але справа не політична: збитки 1 млн грн

Павло Вовк

Заступнику КП «Чернігівводоканал» прокуратура повідомила про підозру. Причина: оформляв договір про юрсупровід на фірмі юрисконсульта самого КП. З фото на сторінці прокуратури стає зрозуміло, що це депутат Чернігівської міськради та заступник директора КП "Чернігівводоканал" Павло Вовк. Цю інформацію "Часу Чернігівському" підтвердили також з двох інших джерел.

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру заступнику директора одного з комунальних підприємств Чернігівської міської ради у зловживанні службовим становищем, що завдало істотної шкоди та спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом інтересам юридичної особи (ч. 1, 2 ст. 364 КК України).

За даними слідства, заступник директора, зловживаючи своїм службовим становищем, протягом 2020-2023 організував укладення близько 40 договорів про надання правової допомоги з адвокатським бюро, достовірно знаючи, що його керуюча працює на комунальному підприємстві юрисконсультом і отримує заробітну плату за ту ж саму роботу, інформує прес-служба прокуратури області.

У результаті вказаних дій комунальне підприємство надмірно сплатило адвокатському бюро грошові кошти у розмірі понад 1 млн грн за послуги, які фактично надавались під час виконання службових обов’язків юрисконсульта комунального підприємства у робочий час.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

«Час Чернігівський» вже писав про це тут. Юрист Олександр Гашпар повідомив про те, що юридичний супровід «Чернігівводоканал» замовляв у приватній компанії власного ж юрисконсульта. 

Олександр Гашпар: 

- Ну щоб ви не сумнівались, що кошти, які сплачуються за послуги "Чернігівводоканалу" використовуються "ефективно"... Це ж вельми "ефективно" замовляти і закуповувати юридичні послуги у адвокатського бюро, яким керує юрисконсульт "Чернігівводоканалу".

Депутатка Чернігівської міської ради Марина Семененко (Рейко) в деталях описала схему зловживання службовим становищем на КП. 

«Наприклад, в комунальне підприємство «Віртуальний Водоканал» ти береш заступника, який при Соколові працював начальником юридичного відділу. І все б то нічого, не забороняється. Назначаєш його заступником з організаційно-ПРАВОВИХ питань. Ну це ж логічно - він же юрист, а тому має опікуватись юридичними питаннями. А потім, за 5 років виділяєш 2 млн 820 тис грн на юридичні послуги та адвокатський захист.

А потім виявляється, що виділялись всі кошти  співробітниці того ж КП, яка паралельно має приватну контору. А до того працювала разом з Вовком в юридичному відділі міськради при Соколові. Норм», - резюмувала тоді Марина Семененко.

Рух "Чесно" повідомляє, що Павло Вовк обраний депутатом Чернігівської міської ради від партії ОПЗЖ. 

"Час Чернігівський" писав про таке: Чернігівські чиновники отримували астрономічні премії під час облоги міста та після

 

Схожі новини

Вiдео

Підірвали банк у Чернігові і втекли: поліція показала відео затримання грабіжників

30 ТРАВНЯ 2024, 19:33

Весняна посівна на фініші: аграрії Чернігівщини - у трійці лідерів

29 ТРАВНЯ 2024, 17:22

Фото

Перша віцепремʼєрка-чернігівка на виставці пожтехніки мимоволі прорекламувала продукцію з Прилук

29 ТРАВНЯ 2024, 16:41

Фото

Публічний простір з'явиться у громаді на Чернігівщині. Над концептом працює дизайнер

29 ТРАВНЯ 2024, 15:23

Фото

Учениця викраденого рашистами Анатолія Сірого зі Сновщини мріє про волейбольний турнір на його честь

29 ТРАВНЯ 2024, 14:15

Мріє зберегти школу та запрошує сім’ї з дітьми. Читайте у "Віснику"

29 ТРАВНЯ 2024, 13:23

Корейська "швидка" рятує життя у прикордонній громаді

29 ТРАВНЯ 2024, 12:37

ТОП-переглядів