У Чернігові депутату від ОПЗЖ повідомили про підозру. Але справа не політична: збитки 1 млн грн

Вер 12, 14:12

1402

У Чернігові депутату від ОПЗЖ повідомили про підозру. Але справа не політична: збитки 1 млн грн

Павло Вовк

Заступнику КП «Чернігівводоканал» прокуратура повідомила про підозру. Причина: оформляв договір про юрсупровід на фірмі юрисконсульта самого КП. З фото на сторінці прокуратури стає зрозуміло, що це депутат Чернігівської міськради та заступник директора КП "Чернігівводоканал" Павло Вовк. Цю інформацію "Часу Чернігівському" підтвердили також з двох інших джерел.

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру заступнику директора одного з комунальних підприємств Чернігівської міської ради у зловживанні службовим становищем, що завдало істотної шкоди та спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом інтересам юридичної особи (ч. 1, 2 ст. 364 КК України).

За даними слідства, заступник директора, зловживаючи своїм службовим становищем, протягом 2020-2023 організував укладення близько 40 договорів про надання правової допомоги з адвокатським бюро, достовірно знаючи, що його керуюча працює на комунальному підприємстві юрисконсультом і отримує заробітну плату за ту ж саму роботу, інформує прес-служба прокуратури області.

У результаті вказаних дій комунальне підприємство надмірно сплатило адвокатському бюро грошові кошти у розмірі понад 1 млн грн за послуги, які фактично надавались під час виконання службових обов’язків юрисконсульта комунального підприємства у робочий час.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

«Час Чернігівський» вже писав про це тут. Юрист Олександр Гашпар повідомив про те, що юридичний супровід «Чернігівводоканал» замовляв у приватній компанії власного ж юрисконсульта. 

Олександр Гашпар: 

- Ну щоб ви не сумнівались, що кошти, які сплачуються за послуги "Чернігівводоканалу" використовуються "ефективно"... Це ж вельми "ефективно" замовляти і закуповувати юридичні послуги у адвокатського бюро, яким керує юрисконсульт "Чернігівводоканалу".

Депутатка Чернігівської міської ради Марина Семененко (Рейко) в деталях описала схему зловживання службовим становищем на КП. 

«Наприклад, в комунальне підприємство «Віртуальний Водоканал» ти береш заступника, який при Соколові працював начальником юридичного відділу. І все б то нічого, не забороняється. Назначаєш його заступником з організаційно-ПРАВОВИХ питань. Ну це ж логічно - він же юрист, а тому має опікуватись юридичними питаннями. А потім, за 5 років виділяєш 2 млн 820 тис грн на юридичні послуги та адвокатський захист.

А потім виявляється, що виділялись всі кошти  співробітниці того ж КП, яка паралельно має приватну контору. А до того працювала разом з Вовком в юридичному відділі міськради при Соколові. Норм», - резюмувала тоді Марина Семененко.

Рух "Чесно" повідомляє, що Павло Вовк обраний депутатом Чернігівської міської ради від партії ОПЗЖ. 

"Час Чернігівський" писав про таке: Чернігівські чиновники отримували астрономічні премії під час облоги міста та після

 

Схожі новини

Росіяни обстріляли прикордоння Чернігівщини ракетами з літака

Гру 06, 08:25

Прилучанин Дмитро Сова, відомий актор, служить у війську

Гру 06, 07:55

Російська ДРГ вбила 24-річного прикордонника з Носівки

Гру 05, 18:59

НАБУ та САП завершили слідство по нардепу Гуньку

Гру 05, 17:11

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: майор служби цивільного захисту про пожежно-прикладний спорт

Гру 05, 16:08

Як дістатися з Чернігова до Карпат? Укрзалізниця оприлюднила новий графік руху пасажирських поїздів

Гру 05, 15:14

Ірина Биховець: «Обмеження після заміни кришталика — тільки в перший місяць»

Гру 05, 14:50

ТОП-переглядів