Тролейбусів на вулицях Чернігова незабаром побільшає. І ось чому

02 ВЕРЕСНЯ 2022, 10:22

1736

У найбільш зруйнований мікрорайон Чернігова – Бобровицю нарешті відновлять тролейбусне сполучення. Як чернігівці, так і гості зачекалися. Вже півроку сюди непросто дістатися людям. Опори та лінії пошкоджені ворожими обстрлами і потребують заміни.

"Людям добиратися потрібно, я сама працюю в магазині, через день їзжу в Березну, пішки хожу. Чекати довго, так би частіше ходили маршрутки і тролейбус", - каже Людмила Григорівна працює у Чернігові.

Відновлення тролейбусного сполучення до Бобровиці станеться в середині вересня. Спочатку рогатика пустять до Діагностичного центру, згодом далі. А поки до Чернігова продовжує надходити меценатська допомога зі Словаччини – опори для відновлення пошкоджених тролейбусних ліній. Це спільна робота обласної військової адміінстрації та благодійників для відновлення життя у Чернігові. Вартість гуманітарного вантажу – 200 тисяч євро.

"Наші патрнери з міста Лева, дякуємо їм, що вони оргіназували зі словацькими партнерами надали допомогу, яка потрібна нашій області і, зокрема, для Чернігова. Це співпраця з приватним бізнесом, який вийшов на нас і робить суттєву допомогу на сотні тисяч євро", - коментує Дмитро Іванов, заступник начальника Чернігівської ОВА.

"Це бачення Європи і відношення Європи до України. Ми не самі, нам допомагають, і плідна співпраця з адміністрацією і ЧТУ і дала свої плоди", - каже Володимир Колошко, представник компані «Valvo».

90 опор має вистачити для заміни усіх пошкоджених тролейбусних ліній, каже керівник ЧТУ. Загалом по місту ворог знищив близько близько 45 кілометрів контактної мережі. Ремонтні роботи тривають з весни.

"Ці опори ми будемо ставити на Бобровиці, до Сіверянки, а також зруйновані в районі КСК нафтобази ділянка вулиці Мазепи, там на перехресті", - розповів Руслан Ємець, керівник ЧТУ.

Заміни мереж потребує не тільки мікрорайон Бобровиця, а й інші околиці Чернігова. Крім, опор для тролейбусних ліній, європейські партнери передали Чернігову спеціалізовану техніку для водоканалу, який зазнав втрат через обстріли підприємства рашистами.

Час Чернігівський перше ЗМІ, яке підняло тему відсутності пасажирського транспорту у Чернігові після того, як від міста відігнали російську армію - Чернігів досі без пасажирських перевезень: в чому проблема.

* * *

Цю публікацію було створено за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з DW Akademie. Вміст публікації є одноосібною відповідальністю "Час Чернігівський" та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

Схожі новини

На Чернігівщині поховали загиблого на фронті командира штурмового відділення

26 ЛЮТОГО 2024, 23:01

Паводок на Чернігівщині сильнішатиме: чому взимку багато води?

26 ЛЮТОГО 2024, 20:40

У громаді на Чернігівщині прощатимуться із бійцем ЗСУ: жалоба триватиме 3 дні

26 ЛЮТОГО 2024, 18:54

Вiдео

В дітей треба вкладати душу і серце: чернігівські легкоатлети досягли успіхів на всеукраїнських змаганнях

26 ЛЮТОГО 2024, 18:26

Фото

Ліва рука залишилася під Бахмутом: "Художник" про життя після ампутації

26 ЛЮТОГО 2024, 17:02

Фото

У Чернігівській ОВА домовляються про партнерство із регіоном у Великій Британії

26 ЛЮТОГО 2024, 15:52

Фото

Понад 2 кг наркотиків та арсенал зброї: злочинців затримали на Чернігівщині

26 ЛЮТОГО 2024, 14:50

ТОП-переглядів