Тренажерний зал відкрили на базі ЦНСП: є бігова доріжка, степпер і велотренажер

12 КВІТНЯ 2024, 14:24

530

Оздоровчий простір у Городні

Оздоровчий простір у Городні

У Центрі соціальних послуг Городнянської міськради відкрився оздоровчий простір. Створенню цієї локації передувала спільна робота міської ради, співробітників центру і головного мецената  – благодійного фонду «Рокада».

"Ідея створення оздоровчого простору почалася із необхідності раціонального використання площ Центру надання соціальних послуг. Після переїзду Центру у приміщення колишньої райдержадміністрації міський голова Андрій Богдан звернув увагу директорки Наталії Семенової на надзвичайно великий хол, який до того ж треба опалювати. Разом вони прийшли до висновку, що додаткове приміщення Центру не завадить. Від холу відгородили чималенький кабінет, який на початку використовувався як медпункт і пункт скринінгу, де можна було поміряти тиск, пульс і пройти огляд у медпрацівника", - пишуть на сторінці Городнянської міськради.

Згодом соцпрацівники познайомились із співробітницями благодійного фонду «Рокада». Разом із фондом вирішили створити своєрідний тренажерний зал, де б відвідувачі Центру могли підтримати своє здоров’я методами оздоровчої фізкультури. Координаторка проєкту Юлія Габенко разом із колежанкою Марією Метельською остаточно реалізували цей задум.

Так на першому поверсі ЦНСП з’явився зал з трьома тренажерами – біговою доріжкою, степпером і велотренажером. Меблі, гімнастичні палиці, каремати, палиці для скандинавської ходи, профілактор Євмінова, еспандери, електромасажер для ніг і навіть пружне покриття підлоги також надав благодійний фонд «Рокада». А для професійного контролю за станом тих, хто тут тренується пункт скринінгу також залишили на місці.

Джерело: Городнянська міськрада 

"Час Чернігівський" писав про таке: У селі на Чернігівщині ремонтують шкільне укриття і мріють про ремонт харчоблоку і спортзалу

Схожі новини

Обстріляли три громади: ситуація на Чернігівщині на ранок 25 травня

25 ТРАВНЯ 2024, 08:23

У громаді на Чернігівщині повідомили про смерть бійця ЗСУ

25 ТРАВНЯ 2024, 05:25

Підозра секретарю Ніжинської міськради: що відомо?

24 ТРАВНЯ 2024, 21:27

«Жити в селі стає нестерпно»: жителі прикордоння Чернігівщини

24 ТРАВНЯ 2024, 19:17

Вiдео

«Хто достойний жити, так ці хлопці, але їх вже нема», - у чернігівській школі вшанували пам'ять випускників-героїв

24 ТРАВНЯ 2024, 18:15

Маленька свічка - велика біда: на Ічнянщині зайнялися житлові будинки

24 ТРАВНЯ 2024, 17:11

Фото

У соціальній пральні на Чернігівщині - нові машинки і сушарки. Хто купив

24 ТРАВНЯ 2024, 15:57

ТОП-переглядів