Трагедія на дорозі Чернігів-Київ: загинули двоє людей

18 ЛЮТОГО 2022, 09:25

2448

Трагедія на дорозі Чернігів-Київ: загинули двоє людей

Наслідки ДТП. Фото: поліції області

Ввечері 18 лютого на трасі «Київ-Чернігів» неподалік села Топчіївка у ДТП загинули 2 людей. Про це повідомляє поліція області, пише Час Чернігівський.

За даними поліції, 51-річний водій мікроавтобуса рухався в напрямку Києва. Між селами Топчіївка і Красилівка Чернігівського району відбулося зіткнення мікроавтобуса з підводою, яка їхала в попутному напрямку. Внаслідок ДТП 53-річний погонич підводи та 47-річна пасажирка загинули на місці події.

Винуватцю загрожує до 10 років в’язниці. Досудове розслідування триває.

Схожі новини

Чоловік із Чернігівщини у 66 років знайшов нову роботу: де тепер працює

25 ЧЕРВНЯ 2026, 12:33

Фото

СБУ викрила трьох жителів Чернігівщини, які підтримували російське вторгнення

25 ЧЕРВНЯ 2026, 11:30

Блогер показав занедбану автостанцію в центрі громади: що буде з будівлею

25 ЧЕРВНЯ 2026, 10:53

Зеленський заявив, що Лукашенко вимкнув ретранслятори, які координували російські дрони

25 ЧЕРВНЯ 2026, 09:36

Росіяни ударили по двом підприємствам на півночі Чернігівщини

25 ЧЕРВНЯ 2026, 08:39

Вбили за трактор «Беларус»: один сидітиме довічно, інший 14 років

24 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

Вiдео

Воєнний оглядач розповів, навіщо міста Чернігівщини готують до кругової оборони

24 ЧЕРВНЯ 2026, 19:12

ТОП-переглядів