Тетяна і Дмитро Пахомови офіційно розлучилися. Але живуть разом

01 КВІТНЯ 2024, 20:19

9771

митро та тетяна Пахомови з сином Марком та донькою Емілією

митро та тетяна Пахомови з сином Марком та донькою Емілією

Дмитро та Тетяна Пахомови — відома родина в Прилуках. Дмитро — депутат обласної ради від партії «Слуга народу», підприємець. Тетяна — заступниця міського голови, депутатка прилуцької міськради. Брали участь у зйомках телешоу «Міняю жінку», «Хата на тата». Рік тому в інтернеті з’явилося коротке відео, де Тетяна сказала про зраду чоловіка. І про те, що подає на розлучення. Побажала чоловіку щастя з жінкою на ім’я Христина.

Півтора місяця був дружині сусідом

— Зараз я холостяк, який живе зі своєю дружиною і дітьми, — сміється Дмитро Пахомов. — Таня дотримала обіцянку. Влітку минулого року прилуцький суд нас офіційно розлучив. Судовий процес тривав трішки довше, ніж могло б бути, бо у нас двоє діток. Як би там не було, винний завжди мужик.

Рік тому роз’їхалися, перебрався в сусідній під’їзд. У нас є квартира, де місяця півтора жив сам. Ну, як жив, приходив туди ночувати. Увесь вільний час проводив вдома. Я люблю свою дружину і про розлучення навіть і не думав. Потім знову повернувся додому.

— Не додому, а туди, де прописаний ти і діти, — уточнює, сміючись, Тетяна. — Діма у мене третя дитина і мені з ним найважче, — характеризує чоловіка. — Разом ми офіційно з 2011 року. Телефон — це зло. Все по стандарту. Побачила переписку.

Виклала відео в інтернет, бо знаю Діму. По-іншому він мене не почує і до нього не дійде. В той момент, коли знімала відео, вперше подумала про себе. Не про дітей, не про чоловіка, не про те, що скажуть люди. Промовчати не могла і не хотіла. Мені накипіло, я знаю Діму і знаю, як покарати. Мені боляче, а тобі хай буде соромно, — дивиться у вічі колишньому по документах чоловіку.

— Коли в інтернеті побачили відео, як відреагували? — питаю Дмитра.

— Х…ва реакція була, — каже, не підбираючи слів. — Таня зробила так, щоб я зрозумів, що накосячив.

— Наші друзі, знайомі були в шоці від такої ситуації, — продовжує Тетяна.

— Всі друзі крім одного давали поради, як миритися, — перебиває Дмитро.

— Знайомі, батьки всі­­ля­кими способами роби­ли для мене ситуації, де з’являвся Діма, — згадує Тетяна. — Після наших сварок так ви­­хо­дить, що миритися допома­гають випадки. Як тільки поскандалимо, починають хворіти або Еммочка, або Марк. І мені доводиться з ним, — має на увазі чоловіка, — розмовляти.

На відео я говорила те, що переживала тоді. Деякі жінки мовчать, плачуть в подушку. А мені чого мовчати? Розлучення багатьох відомих пар обговорюють. Інформація про це випливає. Для мене було принципово розлучитися. Це для Діми попередження, що наступного разу не буде. Це було останнє яйце дракона, яке він використав, — жартує жінка.

— Я не вмію брехати. І тут у мене був невдалий досвід, з яким я вийшов одразу в «дамки», — переводить на жарт Дмитро.

— Чи бачила відео жінка, з якою була переписка?

— Вона не прилуцька. Заміжня, є чоловік, який її добре забезпечує. Є дитина. Моє бачення — вона бісилась з жиру. Переписка, наче в дитячому садочку. Але читати те все було неприємно. Я казала: «Пахомов, ти погуляти нормально не можеш». Вдягнув білу футболку і одразу ляпнувся прямо в багнюку. Довіри зараз у мене немає. У нас двоє діток, які його люблять. Якби не вони, назад не прийняла б, — розмірковує жінка. — В кожному шлюбі після декількох років подружнього життя є свої приколи. Ми знову живемо разом, але це велика робота. І над ним, і над собою, і над відносинами.

Що у неї в голові, не знаю. Але вірю в закон бумеранга. Волосся їй рвати не збиралася. Не вона, була б інша. Винен він, — дивиться на чоловіка. — За це буде вигрібати все життя, поки будемо разом. Себе також в якійсь мірі вважаю винною. Бо у відносинах двоє.

— Такий мені підзатильник вліпила… — каже Дмитро про відео, яке виклала Тетяна у відкритий доступ.

— Чи була зрада?

— Якщо про це, то з чужого ліжка мене не витягали. Але в даній ситуації я не правий.

— Чому погодилися на розлучення, якщо любите дружину? Не намагалися загладити провину?

— Бішуся ще й досі. Розлучення уникнути не намагався. Додому повернувся ще до того, як суд нас офіційно розлучив, — сміється депутат. — Нікуди не пропадав. Але, якщо мужик накосячив, дружина повинна провчити так, аби це запам’яталося на все життя і більше такого не повторювати.

— Виходить, про розлучення нагадує тільки штамп в паспорті?

— Я Козеріг і для мене в житті все має значення. Паспорт можна змінити і я на це розраховую, — сміється.

— Коли буде друге весілля Пахомових?

— Під час війни форсувати події недоречно. Хочеться для неї зробити щось таке, чого під час війни не можу.

— Виїхати разом за кордон?

— Як варіант. До повномасштабного вторгнення за кордон з родиною виїжджали разів по три-чотири на рік. Подорожували. Зараз, навіть якщо і є можливість виїхати, наприклад, у відрядження, цим не користуємося. Поки в країні війна, ніякого відпочинку. Хоча про мене писали, що буцімто я тікав на Захід країни. В кінці березня 2022 року хотів вивезти дружину з дітьми на безпечну відстань. Бо відходячи з області, ці ублюдки могли «засипати» Прилуки «градами». Хотів залишити родину, аби деякий час там пожили. Вони відмовилися. Побули тиждень і повернулися додому.

Ми не вінчалися. Хочеться, щоб наступне наше весілля було з цим обрядом, — ділиться планами. — Та зараз навіть дні народження не святкуємо гучно. Коли мої друзі в гарячих точках, летять ракети, гинуть люди, веселитися нема бажання.

— Повінчатися можна тихо.

— А як же друзі? Вони чекають, деякі вже підбивають.

— Діма бачить ціль, не бачить перепон. Ти йому кажеш ні, а він не чує. Людина вмре, а він буде казати: «Вставай, треба йти». У нього немає «ні». Не хоче чути і приймати ситуацію, яка вона є.

— Чого я ще його терплю, бо у мене офігенна свекруха. Більше такої ніколи в житті не буде, — перераховує плюси. — Вдячна Дімі за те, що він допомагає мені розкрити себе. Завдяки йому я не соромлюся говорити на публіці і зараз та, ким є.

На вихідних в кафе краще ходити з дружиною. Або колишньою дружиною

— Як починається ваш тиждень?

— В понеділок ми з Еммочкою спимо до дев’ятої. З папою просипає все, що можна, — сміється Пахомов. — Готую доньці сніданок, везу в садочок. Тані на роботу на восьму ранку. Вона у нас замзамич, — не перестає жартувати чоловік. — І Марку на цей час в школу. Прокидаються раніше, збираються. Дружина може працювати до восьмої вечора. Я забираю дітей і везу до батьків. Зазвичай, вони у них ночують. Наступного дня у нас вже графік інший. До восьмої я прокидаюся і розвожу малих, інколи і дружину везу на роботу, якщо не хоче сідати за кермо. Ввечері всіх збираю.

— Як проходить п’ятниця, вихідні?

— Збираємося з друзями. По банях, де когось потрібно знімати, — уточнює, — не ходимо. В закладах краще бувати з дружинами, або з колишніми дружинами, — сміється. — А в суботу, в неділю зазвичай я їду на роботу. Працюю, коли нікого немає. Ввечері можемо разом кудись сходити, або фільм подивитися.

Судмедексперт, алкоголік і власник ресторану

В телепроєктах, серіалах Дмитро Пахомов знімався разів 40. Двічі в телешоу. За другорядні ролі отримував від тисячі до трьох тисяч гривень. Син Марк з трьох років проходить кастинги на зйомки в рекламах. Гонорари отримує від десяти до тридцяти тисяч гривень.

— Дружина шукає, де і коли проходять кастинги, я везу Марка. Якось запропонували і мені відзнятися. Відео заносять в базу і коли розпочинають проєкти, передивляються, чи є підходящий кандидат на ролі. В серіалі «Агенти справедливості», «Реальна містика» разів десять знімався. Грав алкоголіка. Викликали духів. Власника кафе. Був судово-медичним експертом. Приїздив оглядати труп. Але під час війни ми вирішили поставити це на паузу і не зніматися. Для мене це не спосіб заробляння грошей, більше розвага. А от Марк знімався в рекламі ліків від нежиті. Син дивиться з батьком футбол і у нього захворіло горло, — розказує сюжет. — Його зображення і зараз на сіті-лайтах в київському метро, на банерах.

— На що витрачає зароблені гроші?

— Купив гітару. Займається на ній пів року. Звичайно, до електро ще не дійшов.

Проєкт «Хата на тата» більше сподобався, ніж «Міняю жінку», — порівнює. — На кастингу присутні психологи, які малюють портрет героя. Підмічають, як вивести на емоції. В «Міняю жінку» сценарій чітко прописаний до слів. В «Хаті на тата» не змушують. Завдання є, але знімальна група чекає емоції. Мене і за язик не треба було тягнути.

— «Хата на тата» його не змінила, — підхоплює Тетяна розмову про участь в телешоу. — До великої війни у Марка в місяць було два-три проєкти, зараз набагато менше.

— Як зі школою?

— У нас бабуся викладачка математики, підтягувала. Я більш-менш англійську знаю, — каже Дмитро. — З української мови — репетитори.

— У нас підросла нова зірка, — характеризує доньку Тетяна. — Зараз більше Еммочка любить знімати короткі відео. Це щось схоже на міні-кавери на українських зірок. Зараз малій дуже подобається Світлана Лобода.

— Це Еммочкина подружка по переписці, — вставляє слово Дмитро. — В минулому році навіть зустрічалися з нею. Доня з дружиною зняли відеоролик на її кліп.

— Це ще у нас все було добре, — Тетяна нагадує Дмитру про «зальот». — Світлана оголосила конкурс на кращий кліп. Ввечері Дімі кажу, будеш грошима скидатися нам на образ? Не схотів. Зранку пішла в секонд-хенд, купила шубу. Згадала свої навички по шиттю. Зробили образ. І ми виграли конкурс, за який повинні були отримати футболку.

— На сторінці Лободи вони набрали мільйон переглядів, — продовжує Дмитро. — Подзвонила її піар-менеджер і запросила в Київ на зустріч. В кафе. В телевізорі здається високою. Насправді маленька, худенька. Її батьки 24 лютого 2022 року були в Ірпені.

В нашому місті до Лободи ставляться по різному. Але мрію, що після війни Лобода з Еммочкою зніметься в кліпі.

Про робоче

— Зараз я займаюся продажем вікон, жалюзі, — розповідає про роботу Дмитро Пахомов. — Є сімейний бізнес. Поки депутат, принципово не працюю з бюджетними установами. Аби мене ні з ким не пов’язували.

Рік, як Тетяна Пахомова займає посаду заступниці Ольги Попенко, мера Прилук.

— Пліткують, що на цю посаду прийшла завдяки цій персоні, — дивиться на чоловіка. — Що у мене немає освіти. А вона у мене є. Я інженер-педагог. Можу шити, конструювати одяг. Шила для себе. Можу навчати цій справі. Поки діти росли, вся моя увага була направлена на них. Деякі думають, що я домогосподарка і шоуменка з телевізора. Та політика мене переслідує з дитинства. З чоловіком познайомилася, коли працювала на виборчій дільниці. Він подавав документи на кандидата в депутати. Ще тоді подумала, господи, який придурок. А він мене на побачення покликав. «Виграєш вибори, потім поп’ємо кави». Виграв. Разом ми вже 13 років. «Хто не знає горя-муки, приїжджайте у Прилуки», — підсумовує про політику Тетяна Пахомова.

Джерело: "Вісник Ч", авторка Юлія СЕМЕНЕЦЬ

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Фото

У Катерининській церкві в Чернігові відспівали двох загиблих бійців ЗСУ

15 ЛИПНЯ 2024, 21:58

Гуси та норки Олександри з Нових Яриловичів

15 ЛИПНЯ 2024, 20:10

Від 7 до 86 років: у громаді на Чернігівщині провели фестиваль

15 ЛИПНЯ 2024, 18:52

Почім на Чернігівщині чорниця ручного збору, суниця лугова й лісова та свіжі лисички

15 ЛИПНЯ 2024, 17:15

У громаді на Чернігівщині запрацювала соціальна пральня. Скільки коштує прання і прасування

15 ЛИПНЯ 2024, 16:03

Волонтер з Чернігівщини показав РЕБ проти скидів

15 ЛИПНЯ 2024, 15:07

Фото

У парк «Міжрічинський» повернулася пара чорних лелек. Птахи відремонтували гніздо

15 ЛИПНЯ 2024, 14:01

ТОП-переглядів