Створюють робочі місця і просять допомоги з ремонтом доріг: начальник Чернігівської ОВА відвідав Менщину

11 ЛИСТОПАДА 2023, 15:59

2386

9 листопада у Менській громаді працював голова Чернігівської ОВА Вʼячеслав Чаус

Попри війну в Менській громаді створюють підприємства і робочі місця. За допомогою міжнародних партнерів нещодавно відкрилася швейна фабрика. Вже працює три десятки працівників, у планах – набрати нових і відкрити ще один цех. Підприємство шиє якісний одяг, а також постільну білизну.

"Підштовхнули діти, які виїхали за кордон. Не хочеться, щоб вони сиділи там, і для них я це робив. Ми взяли свій напрямок - спортивний одяг, одяг для дому і спорту", - пояснює Василь Кондаков, приватний підприємець.

 Василь Кондаков, приватний підприємець із Мени

Василь Кондаков

Швейне підприємство "Маголд" у Менській громаді

Нарощує молочне виробництво одне з агропідприємств громади. За власні кошти відновлює старі ферми, відкриває доїльні зали, закуповує техніку.

"На сьогодні це найбільш прибуткова галузь. Люди, які вкладаються в твариництво продають молоко - вони в прибутках. Доїли - 28 літрів на голову мали. Працюємо з різними молокозаводами. Основні партнери – Новгород-Сіверський і Золотоноша. Молоко - сорт екстра, хороша якість. Є бажання в інших молокозаводів", - каже Віктор Галаган, керівник агропідприємства.

 Віктор Галаган, керівник агропідприємства із Менської громади

Віктор Галаган

На агропідприємстві у Менській громаді

Відвідав менські підприємства начальник Чернігівської обласної військової адміністрації. В’ячеслав Чаус ознайомився з облаштуванням укриттів місцевої гіманзії та роботою ЦНАПу Мени. Спілкувався він і з активом громади, де до голови було багато запитань. Серед нагальних – наповнення бюджету, підтримка переселенців та ремонт доріг.

Вʼячеслав Чаус у Менській громаді

Під час спілкування Вʼячеслава Чауса з жителями менської громади

"Сільське населення залишається найнезахищенішим, доступ до аптек, шкіл. Автобус як довозить?  Це проблема. Проблема і доступ бригад швидкої, адже виїзд затягується на 30-35 хвилин", - каже Вікторія Скобєлєва, депутатка Менської ради.

Вікторія Скобєлєва, депутатка Менської ради

Вікторія Скобєлєва

"Ті дороги, які в зоні відповідальності УКБ, ми зробимо, і на Макошино. Не зробимо капітально, а суцільним вирівнюванням. Мали виїздити спеціалісти УКБ. Служба автодоріг цього року зконцентрувалася на мостах. Мабуть, враховуючи логістичну проблематику - це правильно, щоб налагодити  логістику. На сьогодні область 53 шкільні автобуси потребуємо, враховуючи втрати. Потреба по автобусах і дорогам - треба багато робити", - каже В’ячеслав Чаус, начальник Чернігівської ОВА.

Вʼячеслав Чаус у Менській громаді

Під час зустрічі домовилися проаналізувати надходження до бюджету і у разі необхідності надати допомогу, аби закрити проблемні питання життя громади.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Суд над чернігівцями у Гомелі: у чому звинувачують українців

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 09:10

Стало більше дронів: ворог обстріляв чотири громади Чернігівщини

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 08:12

Рідні просять підписати петицію щодо присвоєння Героя загиблому штурмовику

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 06:12

Фото

У чотирьох громадах Чернігівщини прощались із загиблими бійцями ЗСУ

03 БЕРЕЗНЯ 2024, 20:57

На Чернігівщині все село просить жінку стати студенткою

03 БЕРЕЗНЯ 2024, 19:28

Вiдео

Захист української культури, мільйон для ЗСУ: об’єднання митців Чернігівщини про свою роботу

03 БЕРЕЗНЯ 2024, 17:35

Порозкривало клітки, повитягувало і подушило кролів. Знову чупакабра?

03 БЕРЕЗНЯ 2024, 15:28

ТОП-переглядів