На Чернігівщину приїжджав заступник керівника Офісу Зеленського

Сер 16, 12:56

496

На Чернігівщину приїжджав заступник керівника Офісу Зеленського

Олена Швидка, Вʼячеслав Чаус та Олексій Кулеба

За дорученням Президента України Володимира Зеленського заступник керівника Офісу Глави держави Олексій Кулеба відвідав з робочою поїздкою Чернігівську область.

Пріоритетне питання – безпекова ситуація в регіоні. Разом із начальником Чернігівської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба провів оперативну нараду з представниками командування ОУВ «Чернігів» та 119-ї бригади територіальної оборони.

Олексій Кулеба

«Чернігівщина – регіон, який межує з ворожими країнами. Тому першочергове завдання – це постійне посилення безпеки на прикордонні. Військові, обласна та місцева влада у спільній координації мають над цим працювати. В умовах повномасштабної війни всі ланки управління повинні діяти як єдиний механізм», – зазначив Олексій Кулеба.

За словами заступника керівника Офісу Глави держави, не менш важливе питання – підготовка до опалювального сезону. Область і місто активно готуються до всіх можливих викликів.

«В усіх регіонах зараз на порядку денному осінньо-зимовий період. Ми розуміємо, що в умовах повномасштабної війни цей сезон буде складнішим за попередній. Тому тут важлива спільна робота енергетиків і влади. Також важлива безпека працівників енергетичної галузі», – наголосив Олексій Кулеба.

На Чернігівській ТЕЦ

У межах робочої поїздки заступник керівника Офісу Президента побував в Іванівській громаді, яка була під окупацією росіян 27 днів. Олексій Кулеба обговорив з начальником Чернігівської ОВА та головою громади шляхи пришвидшення процесу відновлення.

«Жодна із заявок по програмі "єВідновлення" в Іванівській громаді не протермінована. Саме в цій громаді найкращий темп їх опрацювання, як і один з найбільших показників руйнації внаслідок перебування окупантів. Це завдяки раціональному розподілу обов'язків та пріоритетному ставленню до теми відновлення. Саме на такому підході я завжди наголошую при спілкуванні з громадами, - зауважив начальник ОВА В’ячеслава Чаус. - Окрім житла для розвитку громади важлива соціальна інфраструктура: ЦНАП та опорна школа в Іванівці, а також ФАП у Количівці – уже активно функціонують. Для цього залучалися кошти з різних джерел: держбюджет, місцева скарбниця, міжнародні донори. І це ще один безпрограшний підхід».

 

Джерело: Чернігівська ОВА

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Михайло Харченко палив зілля і сам обгорів

Вер 21, 18:43

«Галс Агро» розповіла, чому вирішила попри війну запустити перший біометановий завод на Чернігівщині

Вер 21, 17:27

На День міста снайперська гвинтівка "Чернігів" вже працює на фронті

Вер 21, 15:07

Голова АРМА Олена Дума про облгази Фірташа: «Ми фіксуємо відсутність доходів до бюджету»

Вер 21, 14:31

Микола Супрун із Куликівщини віддав на ЗСУ власне авто

Вер 21, 13:26

Вiдео

Двох дітей в один день збили у Чернігові на пішохідних переходах: оприлюднено відео

Вер 21, 12:52

Буффон завершив кар'єру у 45 років. Остаточно

Вер 21, 12:09

ТОП-переглядів