Строковик із Дагестану наклав на себе руки у прикордонні Брянській області

21 КВІТНЯ 2023, 08:02

1731

Як інформує телеграм-канал «Типичный город Брянск» з посиланням на власні джерела, ввечері 19 квітня військовослужбовці, які розташовуються в одному із сіл у Суражському районі (знаходиться у 77 км від кордону з Чернігівщиною), виявили тіло 19-річного солдата Дади С. з вогнепальним пораненням у голову.

Підрозділ строковика зайнятий охороною території держпідприємства комбінат "Слава", де розташовані на території об’єкту резервуари з паливом є ціллю атак невідомих безпілотників (цей же комбінат 5 квітня намагалися атакувати легкомоторні літаки, один з яких зазнав аварії).

За версією слідства, уродженець міста Махачкала дочекався, коли залишиться один і прямо у розташуванні підрозділу вистрілив собі в голову з вогнепальної зброї. Військовий помер на місці, нині триває перевірка.

"Час Чернігівський" писав, що відбвається у брянській області так званої рф:

Схожі новини

На Чернігівщині боєць ЗСУ розстріляв двох сержантів: подробиці

17 ЛИПНЯ 2025, 11:36

Керівник фонду «Повернись живим» розказав про ситуацію на кордоні Чернігівщини

17 ЛИПНЯ 2025, 10:42

П’ять пожеж за добу на Чернігівщині: горіли квартири та будинки

17 ЛИПНЯ 2025, 10:22

Через негоду без світла залишились майже 3 тисячі абонентів на Чернігівщині

17 ЛИПНЯ 2025, 10:15

На Донеччині отримав важке поранення 24-річний доброволець. 9 днів боровся за життя

17 ЛИПНЯ 2025, 09:12

Бʼють по будинкам: ворожі обстріли прикордоння Чернігівщини за добу

17 ЛИПНЯ 2025, 08:46

У Чернігові вночі масштабна пожежа: горів ринок

17 ЛИПНЯ 2025, 07:55

ТОП-переглядів