Стосунки на відстані: Дмитро Блауш рік без дружини і сина

Бер 03, 14:10

1897

Стосунки на відстані: Дмитро Блауш рік без дружини і сина

Дмитро Блауш

Відомий чернігівський політик Дмитро Блауш вже рік як підтримує стосунки на відстані. Його дружина та син перебувають за кордоном, Дмитро Блауш – в Чернігові, працює на посаді заступника голови Чернігівської обласної ради та займається благодійністю, збираючи через свій благодійний фонд мільйонні кошти в підтримку ЗСУ. Ми поцікавились у політика як це бути далеко від дружини та сина.

Перед початком російського вторгнення відомий Дмитро Блауш вирішив відправити родину на відпочинок в Карпати. Каже, передбачав, що буде велика війна.

«Всі казали, що буде війна, щоправда ми до кінця не хотіли в це вірити, але я все-одно передбачив заходи безпеки і відправив родину в Карпати, - розповідає політик. – І коли 22 лютого 2022 року війни не трапилась, дружина вирішила повернутись в Чернігів. 23 лютого вони повернулись, а 24-го о п’ятій ранку ми дізнались, що почалась війна. У мене був величезний шок».

За відсутності родини заступник голови Чернігівської обласної ради мав певну свободу дій, яких вимагає посада та державна служба.

«Коли вдома з’явились дружина, мама, тато, а найголовніше – маленька дитина, якій всього два роки, оце був дійсно той єдиний момент, коли я реально злякався, коли я знав, що на мох плечах всі і треба було думати що з цим робити», - пригадує Блауш.

Пояснює, що вивезти з епіцентру військових дій його родину допомогли друзі, а з заміським помешканням допомогла його керівниця – голова Чернігівської облради Олена Дмитренко.

Зараз родина політика за кордоном і Дмитро Блауш має можливості концентруватись на державницькій діяльності та благодійності.

«Мені так легше і спокійніше. Дружина інколи приїздить, а сина з часу війни я бачив всього двічі, - розповідає він. – Але дякувати технологіям, ми щовечора розмовляємо по відео зв’язку. Безумовно, найбільше зло, яке зробили росіяни, окрім того, що вони вбивають наших людей, це – розлучені сім’ї, це діти, які ростуть без своїх батьків».

"Час Чернігівський" писав про долю людей, які евакуювались:

Схожі новини

Вiдео

У палаці культури Чернігова виявили склад гуманітарної допомоги, частина - із простроченим терміном

Бер 21, 20:31

На Чернігівщині СБУ ліквідувала нарколабораторію - ділки збували психотропні речовини в особливо великих розмірах

Бер 21, 18:21

Як буде сіятися цього року Прилуччина: як впливає на це гуманітарне розмінування та цукровий буряк?

Бер 21, 17:22

У Чернігові п'яний сумчанин їздив за кермом вантажівки

Бер 21, 16:38

Фото

У громаді на Чернігівщині висадили дві тисячі сосен

Бер 21, 15:57

Спецпроект

Що потрібно і малим, і великим: розмова з тими, хто залишився працювати на Чернігівщині

Бер 21, 15:38

Вiдео

Масштабні пожежі охопили Чернігівщину через спалювання сухої трави і сміття

Бер 21, 13:56

ТОП-переглядів