Стало відомо ім'я чернігівської блогерки, якій загрожує в'язниця

18 ТРАВНЯ 2022, 18:08

27304

Стало відомо ім'я чернігівської блогерки, якій загрожує в'язниця

@Час Чернігівський

Час Чернігівський повідомляв про чернігівську блогерку, якій загрожує ув‘язнення за виправдання російської агресії в Україні. Тепер стало відомо, про кого йшла мова.

За даними слідства, підозрювана розповсюджувала на власній сторінці у соціальній мережі «Facebook» публікації, які прославляють учасників збройної агресії рф проти України та заклики не чинити спротиву країні-агресору. Також жінка назвала неправдивою інформацію про злочини  військовослужбовців рф проти мирного населення та вважає справедливою окупацію окремих регіонів України.

У коментарях до повідомлення з‘явилася і сама підозрювана. Жінку звуть Ольга Бондарець. Як стверджує жителька села Дроздовиця: вона - давня знайома покійного нардепа від 206-го округу Антона Полякова.

На своїй сторінці вона виклала сканкопії підозри (вручили 13 травня) і заявила, що навпаки… співпрацює з СБУ. І розповіла свою версію подій.

«Мене розбудила старша донька, зі словами - "Мамочко, там за вікном стоять купа людей у формі, що робити?!"…настрій був чудовий, це було близько 11.00 ранку. Я вийшла така гарна, з посмішкою, і зустріла непроханих гостей. Щоправда, не зовсім зрозуміла, що там роблять дві знайомі жінки і чому вони такі злякані, але в моєму серці був мир".

Показали ксиву - Головне управління СБУ України, місто Київ, щось таке...Включили камеру та попросили зайти до будинку, пред'явивши рішення суду про підозру та обшук. Хлопці були налаштовані рішуче, три значних розмірів чоловіки, до зубів озброєні, і з ними - дві милі жінки з нашого села як поняті. Я їх тактовно попросила, щоб стежили за руками і нічого мені не підклали, це важливо, бо так багатьох в Україні вже підставили. Але правоохоронні органи виявились чесними та справедливими і згодом ми вже дружелюбно розмовляли. Загалом, відеозйомка та обшук тривали більше трьох з половиною годин. Я трималася молодцем, але іноді губилася і не могла нормально розписатися в "стап'ятдесяти" документах, які, природно, читала уважно.

Жінка розказала, що кілька років співпрацювала із СБУ Чернігівської області.

У мої обов'язки входить підтримувати інформаційний простір у соціальних мережах і не тільки, а також просувати патріотичний настрій. Гроші за це я не отримую, тому що присягу не давала. Натомість - захист юридичного та фізичного характеру, а також реклама по бартеру з великою аудиторією. Але! Є в Україні люди, які є більш впливовими, ніж у регіоні. Відповідно, вже не раз намагаються мені нашкодити, плюс ботоферми з груп Бандери, наприклад - дуже люблять цькувати таких як я і прибирати неугодних, що ми постійно спостерігаємо в коментарях, починаючи з 2014 року. Одним словом – створюється певна мода на фашизм та нацизм, бо націоналізм уже не допомагає.

Вибачте, я не знаю скільки заплатили судді та науковому інституту, де проводили лінгвістичну експертизу моїх статей, але факт у тому, що вони там знайшли неіснуючий злочин/злочин і не можуть це обґрунтувати, як мінімум, смішно. Дані у тому, хто цим займався - відсутні, який саме абзац, фраза тощо є порушенням закону України – цього теж немає, і, як мінімум, дивно. Розповісти про те, що нібито в суді Вам все пояснять - це думки ні про що, тому що моє сумління чисте, Слава Богу, і чудово розумію навіщо це все потрібно. Я мовчати не збираюся і правда на нашому боці! Так само хочу попросити щире прощення за те, що, можливо, не виразно озвучую свою позицію і деякі не зовсім розуміють. Повторюся ще раз, для особливо обдарованих – я миротворець та патріот України. Якби я працювала на Росію і цілеспрямовано виправдовувала дії В.В.Путіна, то неважко було б про це говорити публічно і виїхати подалі з метою безпеки, як це зробили більшість проросійсько налаштованих. У мене зовсім інша мета – відкривати важливу інформацію для населення, щоб покращити їхню якість життя, почути та зрозуміти дві сторони конфлікту, а також помирити три держави – Україну, Росію та Білорусь. Усі, хто там перекручує мої слова чи не в змозі зрозуміти різницю між елементарними поняттями – дурні чи заздрісники. Інші тільки намагаються розібратися що, як і чому.

На прохання наших читачів наводимо кілька постів зі сторінки Ольги Бондаренко у Фейсбуці.

Схожі новини

На Чернігівщині розслідують загадкову смерть дитини

21 ЛЮТОГО 2024, 20:43

Модульні будинки, гарячі обіди, робота людям: як БФ «До України з любов’ю» допомагає Чернігівщині

21 ЛЮТОГО 2024, 18:44

Фото

Майже 60 років разом: подружжя, яке втратило дім, але не любов

21 ЛЮТОГО 2024, 17:05

Фото

Розбирають завали "під нуль": чернігівці долучаються до відновлення країни

21 ЛЮТОГО 2024, 16:11

Помер боєць з Чернігівщини, який отримав тяжкі опіки в бою

21 ЛЮТОГО 2024, 15:48

Фото

Чернігівка розповіла про зустріч з російським генералом та його сином

21 ЛЮТОГО 2024, 14:56

Фото

Енергетики відновлюють обладнання, пошкоджене через бойові дії

21 ЛЮТОГО 2024, 13:22

ТОП-переглядів