Стали відомі імена чернігівців, чия автівка підірвалася на міні у прикордонні

15 КВІТНЯ 2024, 16:41

4995

Машина енергетиків підірвалася на міні

Машина енергетиків підірвалася на міні

15 квітня о 5:50 на міні між селами Вербівка та Аткильня Добрянської ТГ підірвалася машина оперативно-виїзної бригади Ріпкинської дільниці Чернігівського РЕМ, повідомили у «Чернігівобленерго». 

«На щастя, наші колеги – електромонтер-водій Володимир Фещенко та електромонтер Максим Чередниченко – залишились живими. Від сьогодні цей день без перебільшення стане їхнім другим днем народження», - коментує телеграм-канал підприємства.

Внаслідок несприятливих погодних умов (дощ, шквальний вітер) ввечері 14 квітня у північно-західній частині області сталося відключення одразу кількох повітряних ліній. Оперативно-виїзна бригада Ріпкинської дільниці виїхала на усунення пошкоджень, розповіли у компанії. 

Так, о 4:41 вона була направлена на огляд повітряної лінії неподалік Вербівки, від якої живиться 151 домогосподарство, а о 5:54 житель Ріпок електромонтер Максим Чередниченко повідомив диспетчеру, що разом із колегою вони підірвалися на міні, – розповідає заступник директора технічного з низьковольтних мереж АТ «Чернігівобленерго» Сергій Переверза.

«Ми навіть не зрозуміли, як це сталося, – розводить руками Володимир Фещенко. – Їхали повз лінію, як раптом ліве заднє колесо неначе потрапило в яму. Максим крикнув: «Міна!» Потім наше авто перевернулося».

Максим Чередниченко

Максим Чередниченко

«Машина лежала на правому боку. Я опинився внизу, Володимир привалив мене зверху, – згадує Максим Чередниченко. – Почав його звати, та він не відповідав. Я обережно виліз через вікно і почав термосити товариша рукою. Володимир заворушився, тоді я подав йому руку і допоміг вибратися з машини. Часу було обмаль, вона горіла».

Енергетики вибралися вчасно, бо за лічені хвилини від службового авто «Toyota Hilux» залишилася лише купа обгорілих решток. Хлопці відійшли на безпечну відстань і зателефонували диспетчеру, який одразу ж викликав швидку допомогу і повідомив керівництву компанії, що сталося.

Стали відомі імена потерпілих чернігівців, чия автівка підірвалася на міні в прикордонні

Стали відомі імена потерпілих чернігівців, чия автівка підірвалася на міні в прикордонні

Стали відомі імена потерпілих чернігівців, чия автівка підірвалася на міні в прикордонні

Чернігівці буквально народилися у сорочках, адже тяжких травм жоден із них не отримав. У Володимира Фещенка – мінно-вибухова травма, закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, закрита травма шийного відділу хребта та посічення м’яких тканин обличчя, у Максима Чередниченка – мінно-вибухова травма, закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку та садна голови. 

Зараз обоє перебувають у лікарні. 

Усі обставини справи нині розслідує поліція. Попередньо відомо, що при виїзді з лісу автівка наїхала на вибуховий пристрій. 

На місці події працювали вибухотехніки обласної поліції, слідчо-оперативна група Чернігівського райуправління поліції. 

Стали відомі імена потерпілих чернігівців, чия автівка підірвалася на міні в прикордонні

Поліція Чернігівщини вкотре закликала жителів області дотримуватися правил мінної безпеки та не пересуватися місцями, де точилися активні бойові дії.

Джерело«Чернігівобленерго»

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Майстер із Чернігівщини робить столи і підлогу, що світяться вночі

28 ТРАВНЯ 2026, 17:08

Не збиралися розбирати дрон? Що кажуть у громаді про загиблих чоловіків

28 ТРАВНЯ 2026, 16:00

Український культурний фонд підтримав проєкт відновлення Покорщини

28 ТРАВНЯ 2026, 14:57

Більшість "корупціонерів" на Чернігівщині покарали через декларації

28 ТРАВНЯ 2026, 14:08

Президент призначив нових суддів: хто отримав крісла в Чернігівському апеляційному суді

28 ТРАВНЯ 2026, 12:31

Хотіли розібрати безпілотник: на Чернігівщині загинули двоє чоловіків

28 ТРАВНЯ 2026, 11:08

"Полюють за нами": російські дрони спалюють хати - люди відрами носять воду з колодязів, щоб гасити пожежі

28 ТРАВНЯ 2026, 09:22

ТОП-переглядів