Скандал із бомбосховищем у Чернігові: орендарі приміщення кажуть, жителі їх давно хочуть вижити

Лип 11, 10:27

3603

Скандал із бомбосховищем у Чернігові: орендарі приміщення кажуть, жителі їх давно хочуть вижити

Вхід до центру

"Час Чернігівський" писав про скандал із укриттям у самому центрі Чернігова. Ми отримали коментарі від організації "Ведис", яка вже 17 років орендує підвальне приміщення.

Нагадаємо, відома у Чернігові організаторка івентів Яніта Мушинська поскаржилася у соцмережах на безлад у питанні доступності укриттів та бомбосховищ. Днями вона поділилася відповіддю за підписом заступника міського голови Олександра Атрощенка стосовно бомбосховища - підвального приміщення по вул. Шевченка, 9. Жінка цікавилася про доступ до найпростішого укриття. Виявилося, аби уберегтися там та врятувати життя… потрібен дозвіл орендаря приміщення, який винаймає його ось вже 17 років.

Спочатку (під час спроб російської армії захопити місто) керівниця Центру давала містянам можливість знаходити прихисток у приміщенні. Згодом - питання доступу ускладнилося.

У Атрощенка кажуть - попри бажання зберегти за собою приміщення - Центр має борги по оренди. Зокрема і через те, що він теж… не має доступу до підвалу, бо жителі замінили там замок. У листі це кваліфікується як «неправомірні дії мешканців».

"Час Чернігівський" отримав коментар представниці Центру "Ведис":

"Людям дали ключи як тільки почалась війна. Вони зрізали замки і поставили свої. І не пускали туди нікого. І напалили електрики, за яку я особисто віддала 2500 грн", - каже Катерина Удовиченко.

І додає: конфлікти із жителями будинку почалися задовго до війни, вони весь час шукали причину, щоб вигнати організацію із їх приміщення:

"Вам перекрутили історію і подали начебто у військовий час їх туди не пускають. З першого дня [війни - ред.] їм дали ключі, але вони поступили по свинськи, а зараз просто хочуть вижити хлопців, по причині тільки тій, що вони колишні наркомани. Більше скажу - закінчиться війни, і як ви думаєте - не потрібні будуть послуги нашої організації?".

"Час Чернігівський" писав про стан укриттів у Чернігові:

Схожі новини

Вдвох були на бойовому завданні: на Чернігівщині прощались із братами, які загинули в один день

Гру 03, 09:46

ЗМІ повідомляють про вороже ДРГ, яке напало на бліндаж прикордонників на Чернігівщині

Гру 03, 09:08

Ворог обстріляв три громади на Чернігівщині: є поранені та пожежі

Гру 03, 08:42

Цуцики, обзели і пучки: в яку ціну відходи деревини для людей

Гру 02, 21:43

Під Марʼїнкою загинув батько трьох дітей, уродженець Новгород-Сіверської громади

Гру 02, 18:59

Фотографував військомат та блокпости: суд дав 7 років студенту із Чернігівщини

Гру 02, 17:12

Де можна придбати чернігівську новорічну ялинку?

Гру 02, 16:17

ТОП-переглядів