Скандал із бомбосховищем у Чернігові: орендарі приміщення кажуть, жителі їх давно хочуть вижити

11 ЛИПНЯ 2023, 10:27

3956

Скандал із бомбосховищем у Чернігові: орендарі приміщення кажуть, жителі їх давно хочуть вижити

Вхід до центру

"Час Чернігівський" писав про скандал із укриттям у самому центрі Чернігова. Ми отримали коментарі від організації "Ведис", яка вже 17 років орендує підвальне приміщення.

Нагадаємо, відома у Чернігові організаторка івентів Яніта Мушинська поскаржилася у соцмережах на безлад у питанні доступності укриттів та бомбосховищ. Днями вона поділилася відповіддю за підписом заступника міського голови Олександра Атрощенка стосовно бомбосховища - підвального приміщення по вул. Шевченка, 9. Жінка цікавилася про доступ до найпростішого укриття. Виявилося, аби уберегтися там та врятувати життя… потрібен дозвіл орендаря приміщення, який винаймає його ось вже 17 років.

Спочатку (під час спроб російської армії захопити місто) керівниця Центру давала містянам можливість знаходити прихисток у приміщенні. Згодом - питання доступу ускладнилося.

У Атрощенка кажуть - попри бажання зберегти за собою приміщення - Центр має борги по оренди. Зокрема і через те, що він теж… не має доступу до підвалу, бо жителі замінили там замок. У листі це кваліфікується як «неправомірні дії мешканців».

"Час Чернігівський" отримав коментар представниці Центру "Ведис":

"Людям дали ключи як тільки почалась війна. Вони зрізали замки і поставили свої. І не пускали туди нікого. І напалили електрики, за яку я особисто віддала 2500 грн", - каже Катерина Удовиченко.

І додає: конфлікти із жителями будинку почалися задовго до війни, вони весь час шукали причину, щоб вигнати організацію із їх приміщення:

"Вам перекрутили історію і подали начебто у військовий час їх туди не пускають. З першого дня [війни - ред.] їм дали ключі, але вони поступили по свинськи, а зараз просто хочуть вижити хлопців, по причині тільки тій, що вони колишні наркомани. Більше скажу - закінчиться війни, і як ви думаєте - не потрібні будуть послуги нашої організації?".

"Час Чернігівський" писав про стан укриттів у Чернігові:

Схожі новини

Вiдео

Підірвали банк у Чернігові і втекли: поліція показала відео затримання грабіжників

30 ТРАВНЯ 2024, 19:33

Весняна посівна на фініші: аграрії Чернігівщини - у трійці лідерів

29 ТРАВНЯ 2024, 17:22

Фото

Перша віцепремʼєрка-чернігівка на виставці пожтехніки мимоволі прорекламувала продукцію з Прилук

29 ТРАВНЯ 2024, 16:41

Фото

Публічний простір з'явиться у громаді на Чернігівщині. Над концептом працює дизайнер

29 ТРАВНЯ 2024, 15:23

Фото

Учениця викраденого рашистами Анатолія Сірого зі Сновщини мріє про волейбольний турнір на його честь

29 ТРАВНЯ 2024, 14:15

Мріє зберегти школу та запрошує сім’ї з дітьми. Читайте у "Віснику"

29 ТРАВНЯ 2024, 13:23

Корейська "швидка" рятує життя у прикордонній громаді

29 ТРАВНЯ 2024, 12:37

ТОП-переглядів