Шахед упав на райдержадміністрацію: що з будівлею і працівниками?

27 ЛЮТОГО 2026, 16:24

7446

Василенко Соломія

Шахед упав на райдержадміністрацію: що з будівлею і працівниками?

Фото ілюстративне

Четверта атака за два тижні на Новгород-Сіверський.

13 лютого близько 22.15 російський безпілотник влучив у будівлю Новгород-Сіверської райдержадміністрації. Постраждали і будинки навколо — повилітали вікна. 

— Жертв, на щастя, нема, — розповів Олександр СЕЛІВЕРСТОВ, начальник Новгород-Сіверської районної військової адміністрації. — Шахед упав у центр будівлі. Перебувати у приміщенні поки небезпечно. Комунікації знищені. 

Залишаємося в Новгороді-Сіверському. Працівників перевели в інші приміщення. Місцеві про це повідомлені і знають, де шукати. Необхідні телефони для зв’язку є на сайті РДА. 

За останні кілька тижнів — це четверта атака на Новгород-Сіверський. 

Джерело: "Вісник Ч", авторка Ольга САМСОНЕНКО

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Ще більше інформації читайте та дивіться на цифрових майданчиках "Вісника Ч":

Схожі новини

Вiдео

«Наше завдання — заповнювати пустоту»: як працює організація, що опікується важкохворими дітьми

07 ЧЕРВНЯ 2026, 18:18

Вiдео

Цей будинок чекав на нас: родина пораненого оборонця Чернігова придбала житло

07 ЧЕРВНЯ 2026, 16:22

Родом з Києва, переїхав у Носівку, радів народженню онука. У громадах втрати

07 ЧЕРВНЯ 2026, 14:47

Справжній ніжинський огірок - квашений: історія та рецепт. Розповідає працівник музею

07 ЧЕРВНЯ 2026, 13:10

Будинок зруйнував "шахед", а за експерта треба платити

07 ЧЕРВНЯ 2026, 11:32

Фото

Росіяни масово атакують автозаправки у прикордонні Чернігівщини

07 ЧЕРВНЯ 2026, 09:44

«Навіть яйця в холодильнику полопалися»: "шахед" вибухнув за 15 метрів

07 ЧЕРВНЯ 2026, 08:55

ТОП-переглядів